Uus Opel Mokka jõuab Eestisse kevadel

09.12.2020
Opel

Uue Opel Mokka ja Mokka-e hinnad on teada ning eelmüük alanud - hea baasvarustusega Mokka hind algab 16 400 eurost. Esmakordselt Opeli ajaloos on algusest peale saadaval nii elektriline kui erinevad sisepõlemismootoriga mudelid. Esimesed uued Mokkad jõuavad Eestisse 2021. aasta aprillis.

Esimese põlvkonna Mokkat esitleti 2012. aastal. Tegemist oli kompaktse, aga ruumika ja juhikohalt hea väljavaatega linnamaasturiga, mis meeldis paljudele klientidele. Pärast lühikest pausi naaseb Mokka uhiuuena Opeli mudelivalikusse: uus on disain, mootorivalik ning suur hulk oma klassis uuenduslikke tehnoloogiaid.

Vaatamata natuke pikemale teljevahele, on uus Mokka oma eelkäijast 12,5 sentimeetri võrra lühem. Siiski on Mokka viiele reisijale sama ruumikas ning pakiruumi maht on kuni 350 liitrit.

Esmakordselt Opeli ajaloos on Mokka puhul algusest peale sisepõlemismootoriga mudelite kõrval saadaval ka elektriline versioon. Bensiinimootorid on turboga 1,2liitrised, mille võimsus jääb vahemikku 100-130 hobujõudu. Jõulisel ning paindlikul 1,5liitrisel diislil on 110 hobujõudu.

32 400 eurot maksva täiselektrilise Mokka-e sõiduulatus on 324 km (WLTP), selle elektrimootor arendab 136 hj, maksimaalne pöördemoment on 260 Nm. Valida saab kolme sõidurežiimi vahel – Normal, Eco ja Sport – vastavalt oma sõidustiilile.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid