Kontaktandmed

Sekretär: 610 4001

Reklaam: 5147 947, maie.sell@ajakirjad.ee

Turundus: 6676 077, inger.saar@ajakirjad.ee

Tellimine: 610 4000

 

Peatoimetaja Tõnu Ojala: tonu.ojala@ajakirjad.ee

E-post: tm@ajakirjad.ee

TM FBs: facebook.com/Tehnikamaailm

TM Twitteris: twitter.com/Tehnikamaailm

 

Tehnikamaailm ehk lihtsalt TM on ajakirjaletil aastaid olnud Eesti meeste esimene valik, pakkudes tõsist konkurentsi mitte ainult ajakirjadele vaid ka mitmele suurele päevalehele. Eriti tugev ongi Tehnikamaailma positsioon meeste silmis, mis teeb TMi atraktiivseks reklaamikanaliks – pole ju mehed võrreldes naistega väga aktiivsed lugejad. TM on siin aga meeldivaks erandiks!

 

Kuuludes ühte perre Soomes ülipopulaarse enam kui poole sajandi pikkuse ajalooga Tekniikan Maailmaga, ei ole alates 1998. aastast edukalt ilmuva Tehnikamaailma näol tegu pelgalt oma soomekeelse sõsara tõlkeversiooniga. Tekniikan Maailmast pärinevate materjalide osa piirdub Tehnikamaailmas enamasti suuremate testide ja võrdlustega – nii et tegu on Eesti ajakirjaga, mille sisu valmib Eestis oma ala siinsete parimate ekspertide osavõtul ning mis kajastab teemasid, mis on aktuaalsed ja huvipakkuvad just Eesti lugeja seisukohast lähtudes. 

 

Ehkki autondus on TMi põhiteemasid, on TM laia ampluaaga tehnikaajakiri – tänu väiksemale turule, kus spetsialiseeritud erialaväljaanded jäävad paratamatult kitsa levikuga nišitoodeteks, on teemade valik Tehnikamaailmas laiemgi kui emaväljaandel Soomes. Elektroonika, arvutid, jalg- ja mootorrattad, laevandus, lennundus ja kosmonautika, sõjandus, raudtee, tehnika ajalugu, tehnikasport jne – kõik need teemad on TMis esindatud.

 

TM ei ole ainult ajakiri – ta ütleb oma sõna sekka ka laiematel teemadel. Tehnikamaailma algatusena valib Eesti automeedia juba alates 2001. aastast Eesti aasta autot ning meie toimetajad ja autorid on hinnatud esinejateks nii televisioonis ja raadios kui seminaridel ja konverentsidel.

 

 

Meie tegusamaid autoreid läbi aegade: 

Glen Pilvre, Rein Luik, Heigo Ensling, Kaido Soorsk, Tormi Soorsk, Vello Kala, Kristjan Sooper, Jaanus Vint, Martin Harak, Andrus Laansalu, Martin Meri, Juhan Habicht, Olavi Kärsna, Kaido Einama, Martin Ruud, Toivo Külvet, Kullo Kabonen, Ülo Vaher, Sander Kingsepp, Mati Õun, Kaido Tiigisoon, Teodor Luczkowski, Toe Nõmm, Heino Pedusaar, Aleksander Suur, Toivo Laan, Margus Kruut, Mairut Marmor, Vello Mäss, Indro Maalmann, Silver Ringvee, Reet Naber, Veiko Tamm, Margus Nurk, Mehis Helme, Kees Vanamölder, Toivo Paikre, Ando Urbas, Vello Lään, Riho Paramonov, Aivar Jaeski, Aaro Kirss, Ain Alvela, Tiit Kändler, Laura Välik, Mihkel Külaots, Tiit Kaljuste, Udo Varmann, Heiki Raudla, Indrek Liiva, Paul Lõiv, Kadri Penjam jpt.