Mida kinkida mängurile sünnipäevaks?

27.05.2020
Sisuturundus

Kui paljude jaoks tundub mängimine aja raiskamisena, siis mängurite jaoks on see midagi enamat kui lihtsalt hobi. See on viis teistega ühenduse loomiseks ja andekaima jaoks potentsiaalne karjäärivõimalus. Kuid kui karjääri ei õnnestu teha, võib see muutuda tõeliselt kalliks hobiks.

Kingituste ostmine on keeruline, eriti kui räägime juba kogenud arvutimänguritest. Enamasti on neil juba kõik võimalikud lisavidinad olemas, seega on mõistlik mängurilt endalt küsida, mida ta vajaks, et mängukogemust veel paremaks muuta.

Kui te aga ei soovi oma kingitust paljastada, siis on olemas ka meie jaoks lihtsamaid mänguritele mõeldud tooteid, millest võib teie mängur puudust tunda. Jagame teiega 8 erinevat ideed, mida oma mängurist sõbrale või lähedasele sünnipäevaks kinkida.

Mänguarvuti

Kindlasti on enamustel mängijatel mänguarvuti olemas, kuid kas kõige kvaliteetsem ja mahukam? Mänguriarvuti valikul ei pea te olema spetsialist, piisab lihtsalt veebis surfamisest ja kerge vaevaga leiate üles kõige populaarsemad mudelid, mida mängurid kasutavad. Arvuti valikul on ka võimalik ise nullist arvuti kokku panna, et see veel võimekam oleks. Kuid kui te enda käsi külge panna ei soovi, siis on võimalus ka terve arvuti poest soetada.

Ärge unustage arvuti lisadetaile - nagu näiteks LED-tuled, mis on mängurite seas eriti populaarsed.

Mänguri klaviatuur

Iga mängur armastab head klaviatuuri, mis on ergonoomiline ja mehaaniline. Tundlikud klahvid, taustavalgus, mugav disain ja spetsiaalsed nupud, et paremini ja kiiremini mängida - see on igaühe unistus. Suure valiku mänguritele mõeldud klavatuure leiate Kaup24 veebipoest.

Uus mängurihiir

Uue klaviatuuriga võiks kaasas käia ka uus hiir. Ütlematagi selge, et hea hiir on elutähtis iga mängija jaoks, eriti aga selliste jaoks, kes mängivad kiire tempoga mänge, kus täpsus on oluline. Niisiis, kui teie sõber on pidev arvutimängija, kes osaleb enamasti kiiretes mängudes, võiks ta kasutada spetsiaalset mänguritele mõeldud hiirt. Uue ägeda mängurite hiire saate välja valida siit.

Uued kõrvaklapid

Mängurid kasutavad kõrvaklappe igas mängus, et kuulata pealt vaenlasi või arutada taktikaid oma meeskonnaliikmetega. Hea kvaliteediga kõrvaklappide komplekt on nende jaoks hädavajalik, et nad saaksid oma mänge paremini mängida.

Kõrvaklappide ostmisel arvestage, et need peavad ideaalselt sobima mänguri peaga - valesti valitud kõrvaklapid võivad tekitada peavalu. Samuti peaks olema kõrvaklappidel selge ja tasakaalustatud heli ilma hägususeta. Valige klapid, mis on kvaliteetsed ja sobivad teiste mänguri laual olevate tehnikavidinatega kokku.

Uued mängud

Kas pole midagi lihtsamat, kui valida välja uus mäng? Tegelikult on see päris keeruline, kuna mäng, mida kavatsete mängurile kinkida peaks olema selline, mida ta sooviks. Oluline on jälgida ka seda, et tal teie valitud arvutimängu juba olemas ei oleks. Uurige millised mängud talle meeldivad ja jälgige mängurite maastikul olevaid trende, mille järgi saate midagi huvitavat välja valida.

Professionaalne mikrofon ja veebikaamera

Veebikaamera võimaldab mänguril oma mängu salvestada, et seda oma vaatajatele ja fännidele näidata. Paljud mängurid alustavad oma teekonda just tänu veebikaameratele ja videotele.

Tähtis on valida kvaliteetse pildiga professionaalne veebikaamera, kuna hägune pilt muudab videod ebaprofessionaalseks. Otsige suure eraldusvõimega ja terava kujutisega veebikaamerat, mis töötab ka hämaras hästi. Samuti peab juures olema ka kvaliteetne mikrofon, et mängur saaks oma käike kommenteerida ja kaaslastega suhelda.

Kvaliteetsed kõlarid

Ükski mänguri laud pole täiuslik ilma kõlariteta, mis pakuvad uskumatut ja hoogsat heli. Kõlarid sõltuvad suuresti kasutatavast ruumist ja sellest, kas mängur eelistab üldist bassi ja heli kvaliteeti. Suure valiku kvaliteetseid kõlareid mänguritele leiate Kaup24 veebipoest.

Mänguritool

Tundide kaupa laua taga istumine võib pehmelt öeldes ebamugavaks osutuda. Seega pole ime, miks paljud mängijad otsustavad mingil hetkel mänguritooli või vähemalt tavalise kontoritooli hankida.

Tool on mängumaailma oluliseks osaks, kuna see määrab mänguri istumisasendi ning pakub ka vajalikku mugavust, et ära hoida erinevad istumisega kaasnevad mured. Kui ostate kingituse kellegile, kellel veel pole mugavat tooli soovitame teil uurida lähemalt mängurite toole ja nende funktsioone.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid