Windows 11 2022 värskendus on nüüd kättesaadav

21.09.2022

Alates 20. septembrist on kättesaadav Microsoft Windows 11 2022 uuendus, mis on esimene suurem uuendus Windows 11-le alates operatsioonisüsteemi käivitamisest eelmisel aastal.

Viimased aastad on kaasa toonud püsivaid muutusi meie elamis-, töö- ja õppimisviisides ning ei ole kahtlust, et arvuti mängib meie igapäevaelus üha olulisemat rolli. Tekkinud vajadus tõi meieni erinevad online-sündmused, alates koosolekutest kuni meelelahutuseni. Elu on aga näidanud, et see praktiline mugavus tuli, et jääda.

Meil kujunesid uued harjumused, mis jäidki püsima. Tänaseks on arvuti meid emotsionaalselt ühendanud enam kui kunagi varem. Kiire üleminek paindlikumale tööle ja igapäevaelule suurendas järsult aga ka eraisisikute ja ettevõtete julgeolekuohtu, sest igas sekundis toimub 921 paroolirünnakut. Eelmisel aastal tõi Microsoft välja Windows 11, nüüd aga on kättesaadav selle uuenenud versioon.

Windows 11 2022 värskendusega keskendub Microsoft uuendustele mitmes võtmevaldkonnas:

 • Muutes kõigi jaoks arvuti kasutamise lihtsamaks ja turvalisemaks: ennetades inimeste vajadusi ja säästes aega, sisaldab see versioon Start-menüü uuendusi, täpsemaid otsinguid, kiirseadistusi, Widgets'i tahvli parandusi ja palju muud.
  • Uute funktsioonide hulka kuuluvad System Wide live captions, et automaatselt Windows 11 helisisust genereerida subtiitrid, hääljuurdepääs (eelvaade) võimaldab kasutajatel juhtida oma arvutit ja kirjutada oma hääle abil teksti. Natural Voices for Narrator peegeldab kõnet loomulikumalt, luues meeldivama kõlaga heli, mis abistab lugemisel või veebi sirvimisel.
 • Võimaldab inimestel olla produktiivsem: Tänu Snap'i paigutuse, uutele Focus sessioonidele, Do Not Disturb'ile ning jõudluse ja aku optimeerimisele aitab Windows 11 2022 värskendus olla produktiivsem.
 • Tehes Windowsist parima koha ühendamiseks, loomiseks ja mängimiseks: Windows 11 2022 uuenduses on Windows Studio Effects, mis parandab video- ja helikõnesid, Microsoft Store'i kasutuskogemuse uuendused, lisandunud on mängufunktsioonid ja palju muud.
  • Uuendus täiustab Microsoft Store'i kogemust, sealhulgas Microsoft Store'i reklaamide pilootprojekt arendajatele ja Amazon Appstore'i laiendamine rahvusvahelistel turgudel, mis toob üle 20 000 Androidi rakenduse ja mängu. 
  • Game Pass on integreeritud otse Windows 11-sse läbi Xboxi rakenduse, kus mängijad saavad ligipääsu sadadele kvaliteetsetele arvutimängudele. 
  • Tänu uuele kontrollribale, mänguakende optimeerimistele ja uutele HDR-kalibreerimisvõimalustele on nüüd Windows 11-ga arvutitel rohkem mängimisvõimalusi kui kunagi varem.
 • Lisandunud turvalisus, haldamine ja paindlikkus töökohal: Et vastata üha komplekssemaks muutuvatele vajadustele, pakub uus Windows 11 2022 värskendus kriitiliselt tähtsaid uusi turvafunktsioone ja haldusvahendeid IT tõhususe suurendamiseks. 
  • Microsoft Defender SmartScreen aitab tuvastada, kui kasutaja sisestab oma kasutajatunnused pahatahtlikku rakendusse ja hoiatab teda. 
  • Smart App Control blokeerib Windows 11-s ebaturvalised rakendused, skriptifailide ja pahatahtlike makrode käivitamise.

Külastage seda blogi, et saada lisainfot, kuidas kasutajad saavad Windows 11 2022 uuenduse ja siit leiate kõik uudisega seotud blogipostitused. 

Lisainfo:
https://blogs.windows.com/windowsexperience/2022/09/20/available-today-the-windows-11-2022-update/

 

Sarnased artiklid