LG esitleb MWC-l uue ajastu nutitelefone

26.02.2019

LG Electronics (LG) esitleb tänavusel Mobile World kongressil (MWC) uusimaid G ja V seeria lipulaevadest nutitelefone LG V50ThinQ 5G ja LG G8ThinQ.

LG G8ThinQ pakub uudset kasutajakogemust

LG G8ThinQ on maailma esimene nutitelefon, mis tuvastab omaniku uuenduslikult peopesa järgi. See on võimalik tänu Tof Z kaamerale ja infrapunasensoritele ning tuvastuslahendusele LG Hand ID. Telefoni lahtilukustamiseks pole tarvis teha muud, kui panna eelnevalt registreeritud peopesa esikaamerale kasvõi sekundiks ette.

LG G8ThinQ nutitelefoni optilised uuendused võimaldavad teha esmaklassilise kvaliteediga pilte ja videosid. Täiustatud Z kaamera mõõdab infrapunakiiri, mis pildistatavatelt objektidelt peegelduvad ning saab seetõttu teistest pildisensoritest täpsemalt ja kiiremini hinnata pildi sügavust. Tänu Tof tehnoloogiale näeb Z kaamera objekte 3D-s ning seetõttu pole pilditäpsus ka väliste allikate valgusest mõjutatud. Uuendused teevad võimalikuks ka Video Depth Control ja Face Unlock lahendused.

Z kaamera aitab muuta telefoni kasutamise veelgi mugavamaks Air Motion viipe tuvastamise lahendusega. Erinevate liigutustega, nagu osutamine, lehvitamine või viipamine, on võimalik telefoni puudutamata kontrollida – näiteks vastata kõnedele ja neid lõpetada, teha kuvatõmmiseid ja reguleerida helitugevust.

LG G8ThinQ on esimene G seeria mudel, millel on LG OLED ekraanitehnoloogia. Nutitelefon on varustatud ka AI kuvamootoriga, mis muudab värvi ja heledust vastavalt ümbritsevale keskkonnale, hoides ära silmade väsimise. 

Kõrgekvaliteediline heli on LG nutitelefonide standardiks saanud ja LG G8ThinQ viib selle uuele tasemele Boombox kõlari stereoväljundiga. DTS:X tagab realistliku ruumilise heli ning 32-bit Hi-Fi Quad DAC pakub võrratuid helidetaile.

 

Täiuslik nutitelefon 5G ajastul

LG V50ThinQ 5G pakub kasutajatele kõiki tulevaid 5G võimalusi ning on loodud esmaklassiliseks kasutajakogemuseks. 6,4tolline QHD+OLED FullVision ekraan 19,5:9 kuvasuhtega võimaldab kasutajatel süüvida täielikult pilti nii videosid vaadates kui mänge mängides. AI ekraanimootor reguleerib automaatselt ümbritseva keskkonna järgi värve ja heledust. Helivõimekust on täiustatud DTS:X tehnoloogiaga, mis tagab ruumilise, selge ja sügava heli nii kõrvaklappidega kui ka ilma.

LG 5G nutitelefonis on uuendusi ka kõrgekvaliteediliste piltide ja videote tegemiseks. Video Depth Control nii esi- kui tagakaameras kindlustab, et ka liikuvad objektid jäävad pildil fokuseeritud ning kaugust ja sügavust analüüsiv Dual FOV tehnoloogia annab kasutajatele võimaluse teha professionaalseid ja realistlikke pilte ning videosid.

LG tutvustab V50ThinQ 5G nutitelefoni innovatiivse lisana kahekordset ekraani. Telefoniümbrisele sarnanev 6,2tolline lisaekraan võimaldab LG V50ThinQ 5G omanikele kahekordset vaatamis- ja mängimiskogemust ning erinevate rakenduste korraga kasutamist. Ekraanide vahel on võimalik ühe vajutusega liikuda ning mitme akna süsteemiga saab vaadata ja kasutada korraga kuni nelja rakendust. Ekraani saab liigutada mugavatesse positsioonidesse 104 ja 108 kraadi alla ning seda pole tarvis eraldi laadida, vaid töötab telefoni akuga.

LG teeb oma esimese 5G nutitelefoni tutvustamisel koostööd üle 10 suurema operaatoriga USAs, Lõuna-Koreas, Austraalias ja mitmes Euroopa riigis, kus sel aastal 5G-teenus käivitatakse.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid