Samsung esitles uut Galaxy S20 FE nutitelefoni

24.09.2020

Samsung avalikustas eile õhtul toimunud virtuaalüritusel ettevõtte uue nutitelefoni Galaxy S20 FE. Tegemist on seadmega, mille eesmärgiks on pakkuda kasutajatele Samsungi tipptelefonide funktsioone taskukohasema hinnaga.

„Tegime selle mudeli loomisel põhjalikku taustatööd meie telefonide kasutajate seas ning uurisime neilt, mida nad Samsungi telefonide juures rohkem hindavad. Tagasiside põhjal valmiski Galaxy S20 FE (Fan Edition), milles on olemas Samsungi tipptelefonide põhifunktsioonid, näiteks võimas 4500 mAh aku, kuid samas hind on taskukohasem,“ selgitas Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma.

Uus Galaxy S20 FE on varustatud 6,5tollise AMOLED-ekraaniga, mis pakub sarnaselt Samsungi tippmudelitele 120 Hz värskendussagedust, et seadme kasutamine oleks võimalikult sujuv. Ekraani sisse on lõigatud ka 32 MP esikaamera teravate selfide tegemiseks.
 
„Seadme tagaküljel on kolm kaamerat – 12 MP ülilainurkkaamera, 12 MP lainurkkaamera ja 8 MP telefotokaamera. Sealhulgas on telefoni kaameratel olemas Samsungi Space Zoom funktsioon, mis pakub kuni 3x optilist ja kuni 30x digitaalset suumi, et ka kaugel olevatest objektidest saaks pildid tehtud. Lisaks on kaameratel nutikas tetra-binning-tehnoloogia, mis aitab ka hämarates oludes kvaliteetseid fotosid teha,“ lisas Aasma.
 
Seespool on telefonil 4500 mAh aku, mis toetab ka Samsungi 25 W kiirlaadimist ja Wireless Powershare-funktsiooni, millega saab teisi telefone või kantavaid seadmeid telefoni tagaküljele asetades laadida. Võrdluseks Samsungi suvise tipptelefoni Galaxy Note20 Ultra sees on samuti 4500 mAh aku. Kogu komplekt on sarnaselt Samsungi teistele telefonidele ka IP68 vee- ja tolmukindel.
 
Lisaks leiab telefoni seest kuni 6 GB põhimälu ja kuni 128 GB salvestusruumi. Telefonile saab soovi korral lisada kuni 1 TB mälukaardi.
 
Samsung Galaxy S20FE jõuab Eestis müügile 2. oktoobril ja hakkab maksma hinnanguliselt 650 eurot. Telefon tuleb poodidesse viies eri värvitoonis – pilvepunane, pilve lavendlililla, pilveoranž, pilve mündiroheline ja pilvesinine.
 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid