5 soodsat robottolmuimejat, mis ei valmista pettumust

19.01.2021
Sisuturundus

Robottolmuimejad on aastast-aastasse muutunud oluliselt nutikamaks ja kvaliteetsemaks. Peale tolmu imemise võimaluse pakuvad uuemad tolmuimejad ka võimalust põranda pesuks. Kuid miks üldse eelistada robottolmuimejat?

Kui rääkida eelistest, siis esimene on kindlasti mugavus. Õhtuti peale tööd või nädalavahetusel, kui plaanid on juba tehtud, on koristamine viimane, millele enamik meist mõelda tahab.

Võimalus säästa väärtuslikku aega

Robottolmuimeja sõidab sensorite abil iseseisvalt mööda elamist ringi ning võtab sedasi suure osa koristustöödest enda kanda. Pealegi pääseb robot raskusteta voodi ja laua alla, kuhu tavalise masinaga on vaevalisem ligi pääseda.

Tõsi on see, et robottolmuimejad aitavad teil aega kokku hoida. Kuigi robottolmuimeja koristab teie kodu veidike kauem, kui sa seda ise tavalise tolmuimejaga teeksid, siis aitab see sul aega kokku hoida, kuna sel ajal, kui see tööd teeb, saate teie tegeleda teiste asjadega, mis vajavad tegemist. Te ei pea muretsema lärmi pärast, kuna robottolmuimeja on vaikne ning selle saatel on võimalik kenasti tööd teha.

Üks nupuvajutus ja kodu korras

Robottolmuimejaga saab teie kodu puhtaks märksa tihedamini. Kindlasti ei jaksa te iga päev võtta kapist suurt tolmuimejat ja kodu koristama hakata. Robotiga tuleb vaid nuppu klõpsata ja see teeb teie eest tolmuse töö ise ära.

Nutikas masin

Nagu enamus tehnikat tänapäevases maailmas, on ka robottolmuimejad veelgi nutikamaks muutnud ja töötavad nüüdsest koos äpiga. Äpi abil saad robotile käsklusi anda ja näha aku täituvust. Samuti saad määrata äpist mugavalt graafiku, mida robot jälgib.

Vali endale kvaliteetne ja odav robottolmuimeja siit!

Puuduvad tülikad juhtmed

Üheks suureks eeliseks robottolmuimejatel on juhtmete puudumine. Suuremas elamises tuleb tihti tolmuimeja juhet mitu korda ümber tõsta ning mõistagi on juhtme tõttu ka tolmuimejaga liikumine raskendatud. Robotiga seda mure pole, kuna seade töötab aku pealt ning laadimiseks on sel kompaktne dokk, kuhu enamik masinaid ise tagasi oskavad sõita.

Taskukohane lõbu

Kindlasti on ka odavama klassi robot on oluliselt mugavam, kui käsitsi tolmu võtmine. See saab ideaalselt hakkama näiteks loomakarvade eemaldamisega, seda ka vaipadelt. Loomulikult on see ka piisavalt nutikas, et mitte alla sõita trepist, samuti oskab ta valida parima puhastusprogrammi, seega kui see kohtab näiteks suurt tolmurulli või hunnikut liiva, siis oskab see mootori kiiremini tööle panna, et mustus efektiivsemalt sisse imeda.

Populaarsed soodsad mudelid

Blaupunkt RVC201

Üheks kõige levinumaks taskukohaseks robotiks on Blaupunkt robottolmuimeja RVC201. Selle robottolmuimeja näol on tegu kasuliku abimehega, mis aitab kodu korras hoida, kuid mis ei paku liialt palju tehnilisi funktsioone, mida ilmtingimata vajate. Robotil on 3 erinevat töörežiimi, millega robot teie majapidamist koristab.

Roboti alumiselt küljelt leiab harjased, mida tuleb aeg-ajalt puhastada, et robot alati sama efektiivselt koristada suudaks. Taskukohasem robot oskab ise laadimisjaama tagasi sõita, kui aku on tühjenemas, kuid sellele ei saa ette panna graafikut, mis ajal oleks tarvis koristada.

Ariete 2711

Kui teil ei ole sageli aega koristada elamist nii tihti kui soovite või teile lihtsalt ei meeldi see, siis Ariete 2711 robottolmuimeja on teie jaoks ideaalne valik. Ariete robottolmuimeja teostab kõik majapidamise puhastamise ülesanded teile sobival igal ajal. Seda tarka ja tõhusat tolmuimejat saab seadistada täitma puhastust nii tihti kui soovite.

Robottolmuimejal on olemas LCD ekraan, mille pealt on hea kõike jälgida. Samuti on robotil olemas treppide sensor.

Kaup24 veebipoest leiate mitmeid erinevaid kvaliteetseid robottolmuimejaid, mis koristavad teie kodu lihtsa vaevaga.

Proscenic U6

Proscenic U6 on väga võimas robottolmuimeja, vastupidava ning kaua masinal töötada laskva akuga. Tema Y-kujuline moppimine, 24 sensorit ning üpriski madal hind võrreldes teiste samaväärsete masinatega teevad temast ühe parima valiku robottolmuimeja soetamisel.

Masina imemisvõimsus on 2600 Pa ning seda on rohkem kui enamikel sarnastel masinatel. Tugev imemisvõimsus tagab tõenäoliselt parema koristamise nii vaipadel kui näiteks liivaterade korral. Valida saab 3 erineva tugevuse vahel, millest oleneb ka roboti hetke töövõimsus.

Mamibot

Mamibot pesurobot tolmuimeja on uue põlvkonna hübriidtolmuimeja, millel on suurepärased omadused ja usaldusväärsem põranda puhastamise efektiivsus. See seade mitte ainult ei ime tolmu, vaid ka peseb teie põranda. Paljude funktsioonide tõttu on hind veidike kallim, kui eelnevatel masinatel, kuid selle eest on funktsioone väga mitmeid.

Robot-tolmuimejat saate juhtida mobiilirakendusega mis tahes soovitud kohast: seadme käivitamiseks või seiskamiseks, kogu puhastusprotsessi jälgimiseks või seatud puhastus režiimide muutmiseks. Samuti on olemas programmeeritav puhastusgraafik ehk seade töötab siis, kui soovite, ja kui see hakkab energiat kaotama, laeb see ennast ise.

Xiaomi Mi Vacuum Robot Mop

Samuti on üks parimaid robottolmuimejaid Xiaomi tolmuimeja, millel on olemas nii automaatne kuiv- kui ka märgpuhastus. Jällegi on tolmuimeja nutiseadmest juhitav.
Koristustöid tehes ületab robot kuni 2 cm kõrgused takistused ja tuvastab erinevad põrandapindade tüübid ja valib automaatselt sobiva puhastus surve.

On teie majapidamine väike või suur – robottolmuimeja on mugav abimees absoluutselt igas kodus. Te ei pea enam muretsema oma aja ja suurte ebamugavate masinate pärast, kuna pisike robottolmuimeja teeb teie eest alati töö ära.

 

Sarnased artiklid