Ülemiste keskuses avati Eesti suurim Apple’i esindussalong

04.10.2019
240 ruutmeetril laiuv uus Apple’i müügisalong on suurim Eestis. | Egon Ligi

Täna avas iDeal Ülemiste keskuses uue ning kaasegseima 240 ruutmeetril laiuva Apple’i müügisalongi, mis ühtlasi teeb sellest Eesti suurima Apple’i toodete esinduse.

Ülemiste keskus uue müügikohana on olnud iDeal’i jaoks üks pikaajalisemaid eesmärke ning võimalikust esindusest on juttu olnud juba aastal 2015. „Ülemiste iDeal’i avamine on meile eriline just raske tööga saavutatud tulemuse valguses. Oleme soovinud Ülemiste ümbruses elavaid ja töötavaid kliente juba ammu paremini teenindada ning nüüd on meil selleks kõik võimalused olemas,“ kommenteeris iDeal’i tegevjuht Antti Adur.

Uues esinduses on loodud klientidele võimalus kogeda hulga personaalsemat teenindust. Nimelt on klientidel võimalik broneerida konsultatsiooniks Apple genius, kes aitab segamatult ostuotsuste langetamisel, abikäega mistahes Apple toodete seadistamisel ning probleemide lahendamisel.

Rohkemate salongide avamist iDeal’i tegevjuht lähima aasta perspektiivis ei ennusta, kuna lähikuude prioriteet saab olema vastavatud esinduse võimalikult hea käivitamine. „Uute esindussalongide avamine on koostöös Apple’iga strateegiline protsess, mis võib võtta rohkem kui pool aastat. Oleme arutanud Eesti turu võimalusi ning ma usun, et Ülemiste ei saa olema meie viimane avatav salong, kuna on näha, et Apple’i populaarsuse kasv ei ole veel kaugelti raugemas,“ lisas Adur.

Positiivset kasvutrendi on Aduri sõnul näha mitmes kliendisegmendis. „Apple’i brändist inspireeritud noored on kindlasti üks tähelepanuväärsemaid sihtgruppe ning antud bränd on alati olnud üks nende ihaldusväärsemaid valikuid. Ka meie iDeaalse vahetuse programm on andnud uue ja suure tõuke juba olemasolevate Apple’i kasutajate seas, kes saavad oma olemasoleva seadme uue vastu vahetada oluliselt soodsamalt. Üha rohkem leiavad meid üles ka ärikliendid, kes tänu uuele mugavale renditeenusele on avastanud enda jaoks just Apple’i seadmed,“ tõdes iDeal’i tegevjuht.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid