SEAT esitleb Tartu autonäitusel uut Atecat

29.09.2020
Seat

Juba sel nädalavahetusel toimub Tartus iga-aastane autonäitus, kus SEAT esitleb uudismudelit Ateca. Kohal on ka suvel müügile jõudnud SEAT Leon, Leon Sportstourer ning teised SEATi mudelid.

Seat mudelirivi kõige populaarsem linnamaastur Ateca on saanud disainiuuendusi nii seest kui väljast, laienenud on mootorivalik ning ohutus-ja ühenduvusvarustus.

Väliselt ilmestavad uuenenud Atecat sihvakamad kerejooned, uuest Leonist inspireeritud esiots ning dünaamilised suunatuled, mis on saadaval FR ning Xperience pakettidega autodele. Linnamaastur on muutunud 18 mm võrra pikemaks oma eelkäijast.

Salongis näeme  10,25” ekraani koos digitaalse kokpitilahendusega. Ühenduvuse poole pealt pakub Ateca nii häälkäsklustega infosüsteemi kui ka Android Auto ning Apple CarPlay toetust ja seotust SEAT Connect rakendusega.

Mootorivalik koosneb neljast TSI turbo-bensiinimootorist ning neljast TDI diiselmootorist. Baasjõuallikana pakutakse üheliitrist kolme silindriga 110 hobujõulist ajamit, kõige võimsamaks mootoriks on aga kaheliitrine 190 hj mootor, mida saab soetada koos 4Drive-nelikveoga.

Uus SEAT Ateca on saadaval neljas varustustasemes: Reference, Style, täiesti uuena Experience ning sportlik FR.

SEAT Ateca on Hispaania brändi populaarseim linnamaastur: nelja aastaga on müüdud kokku enam kui 300 000 Atecat.

Sarnased artiklid