Kuulikindel Audi kihutab 324 kilomeetrit tunnis
10.07.2019
Kuulikindel Audi RS7. | AddArmor

USA firma AddArmor esitles kuulikindlat Audi RS7 Sportbacki, mis suudab kihutada kuni 325 kilomeetrit tunnis.

Alustuseks on auto jõuallikat forsseeritud kohaliku tuuningufirma APR poolt, see võimaldas 4-liitrise V8 võimsuse viia 771 hobujõuni ja maksimaalse pöördemomendi 1085 njuutonmeetrini.

AddArmor lisas sellele oma komposiitmaterjalist "soomuse", mis on kümme korda tugevam kui samas rollis olev teras, kuid seejuures 60 protsenti kergem. Lisaks on auto saanud kuulikindlad klaasid.

Audi kaalule lisandus kõige selle tulemusena 91 kilogrammi, samas vastab "soomuk" oma kuulikindluselt turvalisuse tasemele B4. See tähendab kaitset käsitulirelvade kuulide eest.

Autole on lisatud veel mõned spetsiifilised lisad: pipragaasi pihustid, suitsukatet võimaldav süsteem ja mürakahur. RS7 varustusse kuuluvad ka torkekindlad rehvid ning elektrilööke andvad uksekäepidemed.

See pole veel kõik: autole paigaldatud kaamerad annavad isegi pimedas ülevaate auto ümber toimuvast ning mürkgaasidega võitlemiseks on autol autonoomne värske õhuga varustamise süsteem.

Võimalike keeruliste olukordade jaoks on tugevdatud esimest kaitserauda, see võimaldab rammida radiaatorit ohustamata teel olevaid takistusi.

Ainulaadset autot saab juba tellida, selle baashinnaks USA-s on minimaalselt 182 880 eurot.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid