Hasartmängude maailm areneb: online kasiinodes võetakse kasutusele 4 kaasaegset tehnoloogiat

09.08.2023
Sisuturundus

Hasartmängud tõmbavad inimesi pidevalt ligi. Alates iidsetest aegadest kuni tänapäevani tahavad paljud oma õnne proovida ja üritavad jackpotti lüüa diilerit üle kavaldades.

Ka kasiinod ei seisa paigal: nad lisavad uusi tehnoloogiaid, tulevad välja uute žanrite ja hasartmängude tüüpidega. Ja see on normaalne vastus mängijate taotlustele uute tunnete järele. Eestikasiinod.info kodulehelt leiate Eesti parimad kasiinod, mis suhtuvad tehnoloogia kasutamisele kaasaegselt.

Ülemaailmne hüpe tehnoloogilisesse maailma toimus eelmise sajandi lõpus, kui 1990. aastatel kolisid kasiinod internetti. Nad vallutasid peaaegu kohe Interneti. Täna ei ole veebipõhiste asutuste osakaal maapealsete klubide omast väiksem, kui mitte suurem. Siis tulid 2000ndad ja tõid endaga kaasa mobiiltehnoloogia. Kasiinod ei oodanud kaua ja omandasid selle maailma kiiresti. Pärast seda oli VR kord. Need tehnoloogiad arendavad aktiivselt arvutimängude tööstust. Ka hasartmängu klubide omanikud näevad selles suurt potentsiaali. Tänu sellele investeeritakse VR-i suuri rahasummasid, et need arenesid kiiremini ja kohaneksid hasartmängu ringkonna nõudmistega.

Mida tehnoloogilisem on kasiino maailm, seda rohkem põnevust see mängurile pakub. Seetõttu ei kavatse hasartmängude korraldajad peatuda. Ja siin on tõestus – 4 kaasaegset tehnoloogiat, mida online kasiinod juba täna aktiivselt kasutavad.

Blockchain ja krüptovaluuta

Veel 10-15 aastat tagasi teadsid vähesed, et maailmas on virtuaalset raha, mis tuleb eikusagilt, kuid seda saab vahetada pärisraha vastu. Tänaseks on krüpto muutunud investorite, rahastajate ja teiste tõsiste spetsialistide tähelepanuobjektiks, nad teenivad sellega varandust ning juhtivad pangad lisavad need valuutavahetusteenustesse. Ka tavalised inimesed on krüptoraha aktiivselt kasutama hakanud, kuna sellel on tavalise raha ees palju eeliseid. Kõrvale ei jäänud ka kasiinod, millega olid ühendatud ka populaarsed krüptoraha rahakotid.

Seda tüüpi finantstehingud on peaaegu täielikult anonüümsed, neid on väga raske jälgida ning maailmas on vaid üksikud spetsialistid, kes suudavad seda kvaliteetselt ja usaldusväärselt teha. Tänu anonüümsusele saavad mängijad riikidest, kus kasiinotegevus on keelatud, turvaliselt kasiinodeposiite täiendada ja neilt oma võidud välja võtta. Krüptotehingud töödeldakse peaaegu kohe. Raha kontole laekumist ei pea ootama mitut pangapäeva. Andmete mitmeastmelise krüptimise süsteem kaitseb tehinguid. Keegi ei saa seda häkkida ja varastada raha, mis kasiino ja mänguri vahel liigub.

Mobiiltehnoloogiad

Tänapäeval on nutitelefon juba igal põhikooliõpilasel ja olulisel osal koolieelikutest, rääkimata täiskasvanutest. Antud vidin ei ole ammu lihtsalt telefon, see asendab paljusid seadmeid ja suudab käivitada mitmesuguseid programme.

Internetikasiinod reklaamivad endiselt aktiivselt mobiilseadmete võimalusi, reklaamivad nende rakendusi, korraldavad kampaaniaid, mis julgustavad inimesi neid tehnoloogiaid kasutama. Kuid mõne aasta pärast väheneb veebilehtede arvuti kaudu külastajate osakaal oluliselt. Inimestel on palju lihtsam omada alati käepärast täisväärtuslikku ja kohese juurdepääsuga programmi, kui otsida arvutit ja sellega hasartmänge mängida.

5G tehnoloogiate areng aitab kaasa ka mobiilsete seadmete kasutuse laienemisele. See on kiire Internet, mis on käivitatud paljudes arenenud riikides. Sellega ei tohiks võrguga ühenduse loomisel probleeme tekkida. Ja kõigele lisaks läheb see odavaks. Üha enam pakuvad mobiilioperaatorid suuri teabepakette minimaalse teenustasuga.

Kokkuvõttes võimaldab see veebikasiinode loojatel mitte ainult kohandada olemasolevaid tehnoloogiaid, vaid neid arendada, leiutada uusi mänge, kohaneda arengutempoga või isegi proovida trende ette näha. Seega on üha rohkem inimesi valmis end progressiivsetesse kasiinodesse registreeruma ja pärisrahaga panustada.

Virtuaalne reaalsus

Online kasiino avas hasartmängude maailma neile, kes erinevatel põhjustel ei saanud endale lubada selliste asutuste külastamist. Nüüd saavad nad panustada ja võita raha slotikatel ja muudel mängudel igal kellaajal. Kodus istudes saavad kasutajad kõike peale stiilse kasiino tõelise atmosfääri.

Virtuaalreaalsus parandab selle puuduse hõlpsalt. VR aitab luua tõelises kasiinos olemise tunde. See kontseptsioon on praegu veel väljatöötamisel. Seni on see saadaval maapealsetes hasartmängu saalides, kus saab vaid kiivrit pähe pannes kogeda kõiki šiki kasiino rõõme Monacos või Macaus. Kuid me teame, kui kiiresti tehnoloogia areneb. Tõenäoliselt on mõne aasta pärast võimalik käivitada ka kodus virtuaalne kasiino: üha rohkem inimesi ostab VR-süsteeme erakasutuseks. Jääb vaid ühendada väljamaksetega võrgukasiino.

Näotuvastustehnoloogia

Internetikasiino salvestab palju mängija isiklikku teavet ja raha. Veebilehe administratsiooni ülesanne on luua kõige usaldusväärsem salvestusruum, millest sissetungijad ei saaks läbi. Sel eesmärgil kasutatakse tänapäeval erinevaid autentimismeetodeid. Üheks kõige usaldusväärsemaks nende seas peetakse kahefaktorilist, mis kinnitatakse SMS-i või meili teel. Kuid ta pole eriti mugav. Näiteks, kui juurdepääs telefonile on varastatud, rääkimata mängijate endi unustamise kohta, paljud sageli lihtsalt kaotavad oma paroolid.

Probleem lahendatakse näotuvastus süsteemi abil. Ta ei lase teid kontole enne, kui ta skännib näo ja kinnitab mängija isiku. Seega ei pääse ükski kõrvaline inimene teie isiklikule kontole ega saa sealt andmeid ja raha varastada.

Artiklis kirjeldatud tehnoloogiad pole kaugeltki kõik, mida tänapäeval online kasiinodes rakendatakse. Lähitulevikus muutuvad mänguklubid veelgi kaasaegsemaks, tehnoloogiliselt arenenumaks, huvitavamaks ja turvalisemaks.

 

Sarnased artiklid