Automess ikkagi ka Frankfurdis

19.08.2022
Messe Frankfurt Exhibition GmbH / Jochen Günther

Ehkki Saksamaa tähtsaim autonäitus IAA kolis eelmisest aastast Frankfurdist Münchenisse, ei jäänud ka Frankfurt autoteemast siiski päris ilma ning IAA-st maha jäänud tühikut täidab omal moel IAA vaheaastatel aset leidev Automechanika.

Sel aastal on Frankfurdi hiiglasliku messikeskuse 8 näitusehalli umbes 200 000 ruutmeetrile oodata umbes 2600 eksponenti, kellest 85% tuleb väljapoolt Saksamaad - kokku enam kui 60 riigist. Lisaks näitusele on kavas ohtralt seminare ja konverentse, töö- ja õpitubasid, kutsevõistlusi ja palju muudki. Kui töökodade seadmed, pesutänavad, diagnostikavahendid või eritööriistad on tõesti peamiselt professionaalide huviobjektideks, siis omaette plokid on näitusel pühendatud ka veoautodele, oldtimer´itele, samuti matkaautodele ja - haagistele - ehk siis teemad, mis peaks kõnetama ka tavalisi autohuvilisi.

Mullu tähistati 50 aasta möödumist esimesest Automechanikast, mis nüüdseks on kasvanud ülemaailmseks ettevõtmiseks - Automechanika brändinime all toimuvad messid 13 riigis üle terve maailma, alates Brasiiliast ja Kasahstanist, lõpetades Vietnami ja Mehhikoga.

Tänavune Automechanika Frankfurt toimub 13.-17. septembril.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid