Dell tutvustas sülearvutit, mis saab puudutuseta aru kasutaja lähenemisest

24.01.2019
Dell

Trendid sülearvutite turul näitavad, et inimesed otsivad aina enam seadmeid, mis pakuvad samal ajal kaht olulist asja – mobiilsust ja võimsat sisu. Sellele turuosale tõi Dell tänavusel elektroonikamessil CES välja uue Latitude 7400 kaks ühes süleri.

Dell tutvustas Las Vegases toimunud CES tehnikamessil mitmeid uusi tooteid ja tarkvaralahendusi, muuhulgas näiteks uusi Latitude, XPS ja Inspiron arvuteid. Sülearvutite seast leiab ka seadme, mis saab ilma arvutit puutumata aru, kui kasutaja sellele läheneb.

 

”CES on aasta esimene mess ning ettevõtted tulevad sinna üldiselt näitama enda nii-öelda uusaastalubadusi, ehk tehnikat, mis tuleval aastal või lähiajal maailmas ilma hakkavad tegema,” sõnas Delli kliendilahenduste grupi president Sam Burd.

 

Maailma väikseim 14tolline

Omapärase lisana on uus sülearvuti varustatud tehnoloogiaga, mis saab kasutaja tulekust aru juba enne, kui ta seadet puudutadagi jõuab. Nimelt on arvutis lähedussensor, mis kasutab Inteli kontekstituvastustehnoloogiat (Context Sensing Technology) ja mille abil äratab arvuti end üles ning seab selle Windows Hello funktsiooniga sisselogimiseks valmis juba enne, kui kasutaja arvutile käe külge paneb. Tehnoloogia toimib ka olukorras, kus inimene seadme tagant lahkub. Siis paneb arvuti end lukku, et säästa akut ja hoida arvuti sisu kaitstuna.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid