PROTO avastustehas taasavas uksed

03.06.2020
Andrus Kõresaar

Täna taasavas oma uksed Noblessneri sadamalinnakus asuv PROTO avastustehas. Kauaoodatud sündmuse tähistamiseks joonistus avastustehase esisele platsile suur kuumaõhupalli kujutis, mis koosnes PROTO enda töötajatest.

„Oleme pikisilmi oodanud, et tervet ühiskonda mõjutanud viirusepuhang taanduks ning saaksime algava suve kõigi jaoks siiski põnevalt ja harivalt sisustada,“ sõnas PROTO avastustehase turundusjuht Mari Kareda. „Kuumaõhupall sümboliseeribki PROTO jaoks uusi ideid ja kõrget lendu,“ lisas Kareda.

„Vahepealne aeg on andnud võimaluse mõelda välja huvitavaid ideid, kuidas pakkuda alternatiive muutunud reisiplaanidele ja suvevaheaja põnevalt sisustamiseks. Selleks toimub juba 30. juunil esimene kolmepäevane leiutajate linnalaager, mis on mõeldud 7-13aastastele noortele. Samuti alustame igapäevase programmiga „Tark päev PROTOs“, kus noored võivad kas või iga päev PROTOsse leiutama ja avastama tulla,“ tutvustas PROTO avastustehase tegevjuht Ott Sarapuu.
 
Seoses möödunud eriolukorraga ning EV poolt kehtestatud erinõuetega pöörame ka meie PROTO avastustehases edaspidi rohkem tähelepanu. Ülevaate kõigist täiendustest ja uutest programmidest leiab veebilehelt.

 

Sarnased artiklid