Volkswagen pikendab uute sõidukite garantiiaega

05.05.2020
VW

Volkswagen pakub tehase garantii pikendust klientidele, kelle sõiduki garantii aegub vahemikul 1. märts 2020 kuni 31. mai 2020. Volkswagen soovib selle algatusega toetada kliente, kes ei saa eriolukorra ajal teenindust külastada ning garantiinõuet esitada.

„Võttes arvesse tekkinud olukorda nii maailmas kui ka Eestis, otsustasime tulla vastu enda klientidele ning pikendada tehase garantii kehtivust, mis märtsis, aprillis ja mais aeguvad. Olgugi et jätkame oma tavapärast tegevust vastavalt kõikidele nõutavatele ja täiendavatele ohutusmeetmetele, mõtleme ka oma klientide pikaajalistele vajadustele ning võimaldame neile suuremat paindlikkust,“ kommenteeris Volkswageni maaletooja tegevjuht Ilze Grase-Ķibilde.

Garantiiaja pikendus kehtib kõikidele Volkswageni sõidukitele, mis on ostetud volitatud esindustest Baltikumis või mujal Euroopas. Garantii pikeneb kolme kuu võrra alates algsest aegumiskuupäevast, kuid kui tootjapoolne garantii lõppeb maksimaalse läbisõidupiiranguga, pikeneb garantii kolme kuu võrra alates tootja garantii kehtivuse lõppemise kuupäevast.

Kliendid, kes ei ole eriolukorra ajal saanud garantiiremonti tulla, peaksid remondivõimaluste ja garantiitingimuste täpsustamiseks võtma ühendust Volkswageni esindustega. Eestis on 9 Volkswageni poolt volitatud esindust, kuhu saab pöörduda. Kõik ülalnimetatud meetmed on ühekordsed ja vabatahtlikud ning on kasutusele võetud koroonaviirusest tekkinud olukorra tõttu.

Sarnased artiklid