Huvitavat aprilli Tehnikamaailmas

01.04.2020

Ehkki koroonaviirus on nii Eesti kui kogu maailma elu pea peale pööranud, ilmus aprillikuine Tehnikamaailm täpselt 1. aprilliks – ja see ei ole aprillinali!

Kevad tähendab autoomanikele vajadust rehvivahetuseks – kes on tegijad, kes mitte ning kas kannataks ka veidi kulunud vanema rehviga läbi ajada? Loe meie traditsioonilist rehvitesti ja saad teada!

Elektroonikarubriik on seekord päevakajalisim kui iial varem – testime nimelt kehatermomeetreid. Lisaks saad palju kasulikku teada ka moodsate kõrvaklappide kohta.

Koroonast ei saa me üle ega ümber. Genfi autonäitus jäi sel aastal ära ja nii tuleb leppida ülevaatega sellest, millest me seekord ilma jäime. Lisaks sõidame Mercedes-Benzi uue linnamaasturiga GLB ning äsjasel Tallinna meremessil oma Eesti debüüdi teinud matkaautoga KABE. Tutvustame ka tänavust Euroopa aasta autot. Taas leiab ajakirjast ka tarbesõidukitele pühendatud ploki.

Uue motoaasta sissejuhatuseks meenutame veelkord eelmist aastat ja vaatame, kes olid Eesti tsiklituru suurimad tegijad.

Meenutame poole sajandi taguseid ärevaid hetki, kui Apollo 13 meeskond ja kogu NASA tegid kõik, et kolm astronauti elusalt ja tervelt Maale tagasi tuua. Sõjaajaloo huvilised saavad teada, millise kütusega liikus II maailmasõja ajal Hitleri sõjamasin ning mida kujutas endast brittide “viimsepäevapommitaja” Victor.

Saame teada, mis on prints Ruperti pisarad ja kuidas need Eestiga seotud on. Meenutame Benjamin Franklinit – meest, kelle pilt ehib USA 100-dollarilist rahatähte.

Ehkki spordivõistlusi praegu koroonaviiruse tõttu ei peeta, on autospordile pühendatud leheküljed siiski alles. Räägime vormel-1 sihist saada keskkonnasõbralikuks ning räägime sel aastal rallikalendrisse naasnud legendaarsetest rallidest – iseasi muidugi, kas need sel aastal üldse toimuvad…

SEOSES PROBLEEMIDEGA TRÜKIKOJAS HILINES APRILLIKUISE TEHNIKAMAAILMA JÕUDMINE TELLIJATE JA OSTJATENI. VABANDAME!

tm04042020

Sarnased artiklid