Eestlased lõid maailmas ainulaadse virtuaalse aiamajade müügiplatsi

20.03.2019

Eesti ettevõte Hansa24 Group OÜ, kes müüb Eestis toodetud puidust aiamaju üle maailma, on loonud maailmas ainulaadse virtuaalreaalsuskeskkonna (virtuaalse näidisplatsi), kus on võimalik tutvuda ettevõtte erinevate aiamaja mudelitega. Koostöös ettevõttega Downtown Visuals, arendati välja interaktiivne virtuaalne keskkond, kus on võimalik reaalselt tajuda majade mõõtmeid, ruumides ringi jalutada, muuta maja värvi, katust, mööblit jne.

Hansa24 Group tegevjuhi Risto Alt’i sõnul on tegu täiesti uudse ja tulevikku vaatava investeeringuga. „Me usume, et nii aiamajade müügis, kui ka arhitektuuris ja ehituses üldisemalt, on vaid aja küsimus, millal virtuaalreaalsus on protsessi igapäevane osa. Virtuaalkeskkonnas on võimalik saada väga realistlik kogemus oma tulevasest elumajast või aiamajast, enne kui see päriselt olemas on. Meie tootevalikus on üle 200 erineva majamudeli ja ei meil, ega ka ühelgi konkurendil, ei ole olemas füüsilist näidisplatsi, kus kõiki maju oleks võimalik lähemalt vaadata ja käega katsuda. Virtuaalreaalsus on parim lahendus, andmaks kliendile võimalikult reaalne kogemus.“

Virtuaalne aiamajade müügiplatvorm - Aiamaja24

Hansa24 Group, kes Eestis opereerib nime all Aiamaja24.ee, omab e-poode Saksamaal, Inglismaal, Austrias, Soomes, Rootsis, Hispaanias ning Slovakkias. Lisaks eksporditakse toodangut veel Hiina, Uus-Meremaale ning Iirimaale.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid