Eesti driftihooaeg algas Kehalas

13.07.2020
Nädalavahetusel driftiti Kehalas. Esiplaanil Kevin Luige. | Vladimir Ljadov

Nädalavahetusel Kehala ringrajal toimunud Baltikumi meistrivõistluste esimese etapi võitis 15 aastane Läti sõitja Nikolass Bertans, kes alistas kogenud Leedu sõitja Benediktas Čirba. Kolmanda ja neljanda koha eest võitlesid Eesti sõitjad, kellest peale jäi Oliver Randalu, alistades oma kindla sõiduoskusega Allan Lätti.

“Auto on vahepeal palju edasi arenenud ja esimene võistlus meie jaoks oli tõsine katsetamine. Kolmas koht ei ole kindlasti see, mille nimel hommikul ärkan või mis meid tiimiga garaažis olema motiveerib. Sõidud valitseva Leedu meistriga jäid kõige enam kripeldama. Kuna esimene viiki sõidetud võistlus näitas, et suudame leedukaga samal tasemel sõita, kuid teises sõidus läksin ahneks ja hindasin vastase trajektoori valesti ning pidin tegema lubamatu vea (auto otseks laskma), mis saatis meid kolmanda koha nimel võitlema. Kindlasti võib väga rahule jääda tiimiga ja auto tehnilise seisukorraga ning ka võistluse läbiviimist ja korraldust kiidan väga,” räägib Oliver Randalu.

SEMIPRO-klassis saavutas esimese koha Kevin Luige, teise koha Arti Kannisto ja kolmanda Jako Pino. STREET-klassi võidu saavutas Karel Piiroja, kellele järgnes Harlet Eslas ning Jakov Leškin.

“Varajane sügistorm ei seganud driftisõitjatel hooaega alustamast. Kerge vihmasabin ja meeletu tuul ei takistanud sõitjatel ja korraldajatel endast parimat andmast. Ootame juba järgmist võistlust, mis toimub 7.-8. augustil Laitse Rallipargis” kommenteeris võistluste korraldaja Marko Opmann.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid