7 hinnalist autot, mida saavad endale lubada ainult miljonärid: kõige luksuslikumad ja uhkemad sõidukid

07.07.2022
Sisuturundus
Bugatti Divo | derMolf / pixabay.com

Kui otsida autot, mis lausa kisendab luksuse, külluse ja rikkuse järele, siis tasub heita pilk nendele seitsmele sõidukile. Nende autodega sõitmist saavad endale lubada vaid miljonärid, kuna need on ühed kõige kallimad saadaolevatest. Meil on esindatud kõik alates elegantsetest sportautodest kuni luksuslike sedaanideni. Pärast selle artikli lugemist järgmisel korral kasiino slotimängu mängides palvetate, et teile õnn naerataks ning saaksite neid ägedaid autosid endale lubada!

#1: Rolls-Royce Sweptail

13 miljoni dollarilise hinnasildiga Rolls-Royce Sweptail on üks kalleimaid autosid maailmas. See luksuslik sõiduk valmistati eritellimusel ühe kliendi jaoks ja selle ehitamine kestis neli aastat. Sweptail põhineb Rolls-Royce Phantom Coupe'l, kuid sellel on palju ainulaadseid kohandusi. Näiteks on autol voolujooneline tagaosa, mis annab talle luksusliku ja jõulise ilme.

Kui otsida tähelepanu haaravat üliluksuslikku autot, on Rolls-Royce Sweptail ideaalne valik. Samas olge valmis, et see ka maksab tõeliselt palju.

#2: Koenigsegg CCXR Trevita

12,58 miljoni dollari väärtuses Koenigsegg CCXR Trevita on üks kalleimaid tootmises olevaid autosid. See sõiduk on uskumatult haruldane, mida CNBC andmetel on maailmas valmistatud ainult kaks. Auto välispind on kaetud ainulaadse teemantkangaga süsinikkiuga, mis annab sellele sädeleva viimistluse.

Koenigsegg CCXR Trevita on kunstiteos ja pole üllatav, et sellel on ühtlasi kopsakas hinnasilt. Kel on piisavalt õnne omada ühte neist sõidukitest, võib end pidada eliidi hulka kuulujaks.

#3: Lamborghini Veneno RoadsterT

Lamborghini Veneno Roadster on üks kalleimaid autosid turul, mille hinnasildil ilutseb 11,5 miljonit dollarit. Sõiduk ilmus turule 2013. aasta lõpus, vahendab The News Market ja seda tehti vaid üheksa. Veneno Roadster põhineb Lamborghini Aventadoril ja sellel on modifitseeritud mootor, mis muudab selle veelgi võimsamaks.

Kui rääkida puhtast luksusest ja võimsusest, on Lamborghini Veneno Roadsterit raske ületada. Kui otsite eksklusiivset autot mis paneb pead pöörama, on see teie jaoks ideaalne valik. Kuid oleme teid hoiatanud selle suud ammuli tegeva hinnasildi eest.

#4: W Motors Lykan HyperSport

Järgmine meie nimekirjas on W Motors Lykan HyperSport, mille väärtus on samuti 11,5 miljonit dollarit. Seda sõidukit näidati filmis "Furious Seven" ja The News Marketi andmetel valmistati neid ainult seitse. Lykan HyperSporti jõuallikaks on kahe turboülelaaduriga mootor, mis väljastab uskumatud 780 hobujõudu.

W Motors Lykan HyperSport on tõeline kunstiteos ja pole üllatav, et sellel on nii kopsakas hinnasilt. Kui otsite eksklusiivset autot, mis pöörab tähelepanu, on see teile ideaalne valik. Siiski, olge valmis selle hinnalise sõiduki omamise eest üht neeru loovutama.

#5: Mercedes-Benz Maybach Exelero

8 miljoni dollarilise hinnasildiga Mercedes-Benz Maybach Exelero on India Today andmetel samuti üks turu kallimaid autosid. See sõiduk loodi ideeautona ja põhineb Mercedes-Benz SLR McLarenil. Exelerol on kahe turboga V12-mootor, mis toodab uskumatud 700 hobujõudu.

Mercedes-Benz Maybach Exelero on kunstiteos ja pole üllatav, et on vähe neid, kes seda endale lubada saavad. Kui otsite tähelepanu äratavat, eksklusiivset autot, on see teile ideaalne valik. Kui soovite seda sõidukit omada, olge valmis maksma tõsist raha.

#6: Bugatti Divo

Me ei saanud seda nimekirja koostada lisamata sellesse Bugatti Divo, mille väärtus on vaid pisut alla 6 miljoni dollari. See sõiduk põhineb Bugatti Chironil ning see on konstrueeritud parandama juhitavust ja aerodünaamikat. Divol on täiustatud vedrustus ja kergem kere, mis teeb sellest ühe väledaima auto, mida raha eest osta saab.

Bugatti Divo nii välimus kui sisemus on laitmatu, mida peegeldab kindlasti ka selle hinnasilt.

#7: Rolls-Royce Boat Tail

Ja et oma nimekirja suure pauguga kokku võtta, on meil lõpetuseks ka Rolls-Royce Boat Tail, mis on saadaval üüratu 28 miljoni dollari eest! Jah, sa lugesid õigesti, selle auto väärtuseks on hinnatud 28 miljonit dollarit. See sõiduk loodi ühekordse teosena ja ta põhineb Rolls-Royce Phantom VI-l. Boat Tail'il on pikendatud teljevahe, V12-mootor ja uskumatult palju luksuslikke lisasid.

Rolls-Royce Boat Tail on meie nimekirja kõige kallim auto ja kindlasti ei ole see mõeldud kõigile. Kuigi see on kena auto, ei ole me päris veendunud, et see on ka väärt 28 miljonit dollarit. Aga kui teil on üleliigset raha, võib see auto olla just teie sissesõidutee jaoks õige valik!

Kokkuvõtteks

Need siin on maailma seitse kõige kallimat autot. Lamborghini Veneno Roadsterist kuni Rolls-Royce Boat Tailini on leiab siit auto iga miljonär. Muidugi kui te just jackpotti ei võida, võivad need teie hinnaklassist välja jääda!

Sarnased artiklid