Uuele Amserv Pärnu esindusele pandi nurgakivi

05.01.2024
2025. aasta alguseks kerkib Pärnusse uus Amservi esindus.

Amserv on Pärnus tegutsenud juba 30 aastat. Tänapandi nurgakivi uuele esindusele, hoolimata segastest aegadest autoturul.

Amservi tegevjuhi Rene Vareki sõnul vastab uus Pärnu esindus Toyota ülemaailmsetele klienditeeninduse standarditele ning kaasaegsete müügi- ja teenindussalongide nõuetele. “Vastupidiselt suurele laienemisele ruutmeetrites keskendub uus hoone efektiivsemale ruumikasutusele, mis võimaldab kiiremat töövoogu ja paremat klienditeenindust,” lausus Varek.

Uus esindus hõlmab veidi üle 2500 ruutmeetri ja selle fookuses on klienditeeninduse ning automüügi alad. Lisaks avatakse uues esinduses automaatpesula. Kasutatud autode müük plaanitakse suuremas mahus tuua siseruumidesse.

“Praeguseks oleme olukorras, kus maja renoveerimine või suuremahuliste vajaduspõhise ümberehitustööde teostamine on sama kulukas kui päris uue hoone ehitamine. Samuti on nõuded uutele autoesindustele tänapäeval hoopis teised kui olemasolev hoone võimaldab, seda nii energiatarbimise, üldise kaasaegsuse, tööturvalisuse, kliendimugavuse ning teeninduse seisukohalt,” selgitab Amserv Pärnu esinduse juht Raimond Melts.

Melts leiab, et Amservi uus "kodu" Pärnus tagab klientidele hea juurdepääsu suure liiklusvoo läheduse tõttu. “Otsustasime Ehitajate tee 8 kasuks, kuna see asukoht vastab meie klientide harjumustele, asudes eelmisele esindusele suhteliselt lähedal ja pakub mugavat ligipääsu.”

“Uue esinduse ehitust on Pärnus planeeritud juba päris mitu aastat. See, et see nüüd teoks saab on asjaolude kokkusaamise tulemus. Üks faktor on see, et leidsime sobiliku asukoha, usaldusväärse arenduspartneri ning mõistliku majandusliku lahenduse, mis annab meile kindlust, et uues asukohas Pärnus suudab jätkata sama edukat arengut kui seni. Kindlasti ei ole see viimane areng meie plaanides, vaid meil on lähima pooleteise aasta jooksul plaanis kolida uude asukohta Paides ning peame plaane kaasajastamaks Amservi esindusi ka mujal,” rääkis Amservi tegevjuht.

Automaksu uudiste valguses jääb uue esinduse avamine automüüjatele üsna segasesse aega. Automaks võib mõjutada autoturgu, kuid täpseid tagajärgi on keeruline ennustada. “Jälgime, kuidas automaksu alused ja mõjud selguvad ning loodame, et Eesti ei muutu automaksu tagajärjel vanade autode romulaks,” võtab Varek automaksu teema kokku.

Amserv müüs Pärnus 2023 aastal kokku uusi ja kasutatud autosid 535 sõidukit. Toyota oli selgelt Pärnus uute autode müügis teist aastat järjest esikohal ja kõige suurema turuosaga. 2023 aastal teostati Amserv Pärnu remonditöökojas pea 12 000 kliendivisiiti. Amserv Pärnus töötab 2024 aasta alguses 30 töötajat. Uue esinduse avamisega seoses peaks töötajate arv jääma samaks, kuid ettevõtte loodab ärimahtude jätkuvale kasvule.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid