Topauto hakkas ka Mitsubishisid müüma

27.02.2024
Marge Kaljuvee

Alates tänasest on võimalik Eestis taas ametlikult uusi Mitsubishi automudeleid osta, kui Mitsubishi sõlmis kokkuleppe, millega saab Topautost Eesti ainuke ametlik edasimüüja. 2022. aasta algusest on Topauto olnud ka Mitsubishi ametlik hoolduspartner.

Kokkuleppe kohaselt sai Topautost Mitsubishi autoriseeritud margiesindus, mis tähendab, et nüüdsest on võimalik salongist tellida uusi Mitsubishi mudeleid, sealhulgas linnamaastureid Eclipse Cross ja ASX ning väiksemat mudelit Colt. Käesoleval aastal lisandub müügivalikusse ka uuenenud maastur Outlander.
"Kaasaegsele automargile kohaselt on Mitsubishil lisaks bensiini- ja diiselmootoritele saadavad ökonoomsed ja keskkonnasõbralikud pistikhübriidmudelid, mis tagavad ka kõige nõudlikumale kliendile oodatud mugavuse, nagu suur sõiduulatus, ruumikus, tipptasemel juhisüsteemid ja palju muud mugavusvarustust," ütles Topauto tegevjuht Aivar Kägu. "Topauto eesmärk on pakkuda kliendile võimalust valida mitmete erinevate omadustega automudelite vahel ning Mitsubishi sobib oma laia profiiliga meie tooteportfelli väga hästi."
Mitsubishi esindaja sõnul valiti Topauto ametlikuks edasimüüjaks, kuna ettevõte on näidanud viimasel kahel aastal järelteeninduse osas väga häid tulemusi ning pühendumust.
“Mitsubishi prioriteet on olla hea partner Mitsubishi sõidukite omanikele, tagada hea originaalvaruosade kättesaadavus ning pakkuda koolitatud mehaanikute kaudu kõrgetasemelist järelteenindust. Sellega on Topauto suurepäraselt hakkama saanud ning seetõttu lõime käed, et teha koostööd ka müügi osas ja tuua Eesti inimesteni uued Mitsubishi mudelid, millest esimesena jõuab salongi uus Colt," ütles Astara Auto Finland Mitsubishi brändijuht Jyrki Mäkinen.
Alates 2022. aastast on Topauto Mitsubishi margiesindusena olnud Mitsubishi ametlik hoolduspartner. Topauto teeninduskeskuses on Mitsubishi hoolduseks vastav uusim tehnoloogia ning sõidukit hooldavad sertifitseeritud töötajad, kes täiendavad end pidevalt valmistajatehase poolt ettenähtud koolitustel. Topauto kasutab hoolduste ja keretööde tegemiseks Mitsubishi originaalvaruosi, millel on kaheaastane garantii.
"Mitsubishide omanikud on meid üldiselt kenasti üles leidnud, aga kui keegi pole Topautosse veel jõudnud, siis soovitan kõikide Mitsubishi teenindust puudutavate küsimustega otse meie poole pöörduda, sest ainult nii on võimalik tagada, et teie auto on hooldatud tehase poolt ette nähtud standardite järgi," selgitas Aivar Kägu.
Mitsubishi ametlikud hooldused asuvad nii Topauto Tallinna, Tartu kui ka Pärnu esindustes.
Topauto tegutseb Eesti autoturul aastast 1994 ning müüb Hyundai, SEATi, CUPRA, Suzuki, Isuzu, Citroëni, Mitsubishi ja KGMi mudeleid. 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid