Mida peaks veebis spordiennustusi tehes silmas pidama
15.07.2022
Sisuturundus

Internetis spordiennustuste tegemine ja online kasiinodes mängimine koguvad üle maailma aina rohkem populaarsust ning mõningatel andmetel on veebikasiinode tööstus maailma kümne kõige kiiremini kasvava tööstusharu hulgas.

Aktiivset kasvu mõjutab nii interneti parem kättesaadavus ja netikasutajate pidevalt suurenevad numbrid sajad või isegi tuhanded turule pürgivad online kasiinod, sajad uued mänguarendajad ja spordiennustusportaalid. Hinnatakse, et online kasiinode käive võib 2025. aastaks ületada 100 miljardi euro piiri.

Loomulikult tahavad nii ettevõtted kui mängijad sellest eduloost osa saada, kuid teadlikul ja mõistlikul tarbimisel ning hasartmängimisel on siin väga oluline roll. Selgitame siinjuures täpsemalt mõningaid olulisi aspekte, mida peaks mängijana jälgima, et mitte sattuda veebis pettuse või pettumuse ohvriks.

Ettevõtte taustakontroll on määrava tähtsusega

Enne kui otsuste mõne online kasiino kliendiks hakata, on esimese asjana vajalik üle vaadata, mis ettevõte seda kasiinot või spordiportaali haldab ja kas neile on väljastatud Eestis tegutsemise jaoks Maksu - ja Tolliameti tegevusluba. Tegevusloa andmed on enamasti veebilehe jaluses, kuid kindlam on üle kontrollida ka ameti kodulehelt.

Üldiselt kehtib reegel, et kui tegevusluba puudub, siis Eesti IP-aadressil veebileht isegi ei avane või ei saa seal mängida, kuid siiski peab olema ettevaatlik. Petturite küüsi langeda ja oma rahast ilma jääda on väga lihtne.

Maksevõimaluste valik ja maksete kiirus

Mängija jaoks on kõige olulisem aeg ja maksete töötlemise kiirus. Oletame, et jälgite põnevat jalgpallimatši ja ootamatult on liidripositsioonile asunud meeskond, kellele esialgu võitu ei ennustatud. Kibelete kiiresti panuseid tegema, kuid spordiennustusportaal kasutab makseteenuste pakkujana sellist vahendajat, kes töötleb makseid kuni 3 päeva. On ju ääretult suur pettumus, kui hea võimalus läheb käest, sest puudub võimalus raha kohe kasiinokontole kanda!?

Üldiselt on Eestis tegutsevatel kasiinodel pangalinkide kaudu koheste maksete tegemise võimalus olemas, kuid viimastel aastatel on tegevuslubasid antud päris mitmetele välismaisele tegijale. Tasub kindlasti uurida, milliseid makseteenuse vahendajaid nad kasutavad ja kas need üldse on teile kättesaadavad või sobilikud.

Tervitusboonused ja kampaaniad

Kibedas konkurentsis meelitavad online kasiinod ja spordiportaalid enda juurde uusi mängijaid ahvatlevate tervitusboonustega. Olenemata sellest, kas olete juba mõnes spordiportaalis konto loonud ja panuseid teinud, tasub alati kursis olla ka teiste tegijate kampaaniate ja boonustega. Aeg-ajalt leiab mängija jaoks päris kasulikke pakkumisi, mis annavad võimaluse ilma oma rahaga riskimata uue kasiinoga tutvuda või oma võiduvõimalusi suurendada.

Tervitusboonusena pakutakse sageli tasuta keerutusi, tasuta spordipanuseid või sissemakstud summa ulatuses lisaks tasuta mänguraha. Pakkumise tingimused tuleks alati tähelepanelikult läbi lugeda, sest esialgne eufooria võib asenduda kibeda pettumusega, kui selgub, et boonusega saadud võite ei olegi nii lihtne rahas välja võtta.

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult

Sarnased artiklid