Iv Pluss AS on uus Fiati tarbesõidukite esindaja Eestis

08.04.2019

Iveco ja Iveco Bus esindaja valikusse lisandub Fiat Professional tarbesõidukite ja väikebusside valik. Iv Pluss AS sõlmis Fiat Professional maaletooja Autobrava UAB-ga esinduslepingu 1. märtsil 2019.

“Fiat Professional mudelivalik täiendab hästi meie tänast mudelivalikut ja sobib suurepäraselt meie tuleviku strateegiaga, “  ütles IV Pluss AS juhatuse liige Bruno Kubja. “Täna võib väita, et meie majast saab klient kõige suurema valiku erinevaid tabesõidukeid ja busse vastavalt oma vajadustele,“ lisas Kubja.

Fiat Professional mudelivalik algab väikekaubikust Fiorinost ja lõppeb 4,1 tonnise täismassiga Ducatoga. Nende vahele mahub kaubik Doblo, Doblo Maxi ja Talento, mida saab tellida ka Combi versioonina ehk kõikide mugavuste ning istmetega reisijatele. Iveco tarbesõidukite mudelivalik algab 3,5 tonnise täismassiga Iveco Daily mudelist.

“Fiat Professional klientidele tagastakse kvaliteetne järelteenindus esialgu Iv Pluss AS Tallinna esinduses, kus juba täna on olemas kõik vajalikud seadmed. Mõne aja pärast hakkame kliente teenindama ka Tartu esinduses,” ütles Bruno Kubja.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid