Huvitavat septembri Tehnikamaailmas

01.09.2021

Tehnikamaailma septembrinumbrist leiab kaks põhjalikku testi - esmalt selgitame parima sportauto ning seejärel parima odavama otsa nutitelefoni. Viskame pilgu äsjasele Briti autonäitusele, sõidame uue C-klassi Mercedes-Benzi ja Hyundai Bayoniga. Läheme aastakümnete tagusesse ajalukku ja vaatame, kuidas sündis esimene Porsche ning kes ehitas esimese elektrikitarri. Sõidame ka Harley-Davidsoni esimese matkarattaga.

Teeme lähemat tutvust kahe uue Huawei nutikellaga. Vaagime võimalusi lähiaastatel taas ülehelikiirusel lendama pääseda ja viskame pilgu äsja Hiinas esitletud maailma kiireimale rongile.

Sõjaajaloo rubriigis on seekordseks staariks II maailmasõja aegne Messerschmitti hiigellennuk, kosmosehuvilised suunavad aga oma pilgud Päikseseüsteemi kaugemate planeetide juurde.

Spordipoolel tõmbame joone alla tänavu esmakordselt MM-sarja staatuses olnud elektrivormelite hooajale ning meenutame ka neid F1 tiime, kes pjedestaali kõrgemaile astmele oma ajaloos vaid ühel korral tõusta on suutnud. Ja muidugi ka uudised ning lühilugusid kõikvõimalikest tehnikavaldkondadest!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid