Huvitavat jaanuari Tehnikamaailmas

30.12.2021

2022. aasta esimeses Tehnikamaailmas uurime, kas termin „odav auto“ omab tänapäeval sisu – kõrvutame umbes 15 000 eurot maksvaid väikeautosid. Muidugi teeme ülevaate TMi egiidi all toimunud äsjasest Eesti aasta auto 2022 konkursist.

Sõidame uhiuue elektri-Volvoga, uuenduskuuri läbinud Lexusega ja lisarammu saanud Volkswageniga. Teeme tagasivaate Aston Martini ajalukku ja teeme tutvust autoga, mis algselt ei pidanudki seda marki olema. Saame teada, millise tehnika abil Eestis aastakümneid tagasi teid lumest puhtana hoiti.

Testime nuppkuulareid ja Huawei kellaseeria värskeimat uustulnukat Watch 3 GT. Uurime, mida teha, kui oma lohakuse või kurikaelte tegevuse tõttu arvuti kõvakettalt väärtuslik teave kadunud on.

Ajutisena mõeldud asjad on sageli kõige püsivamad ja nii ka legendaarne Jumbo Jet ehk Boeing 747. Kuidas? Lisaks üritame lendu tõsta ühe isemoodi II maailmasõja aegse Junkersi.

Tõmbame joone alla skandaaliga lõppenud F1 hooajale. Autoralli MM-võistlustel on aga kohe-kohe algamas juba uus ajastu, kus jätame hüvasti veerand sajandit tuttavate WRC-autodega ja tervitame uusi hübriidautosid. Ning jaanuari viimasel nädalavahetusel tehakse algust ka Formula E MM-võistluste uue hooajaga, mis jääb viimaseks käesoleva põlvkonna autodele.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid