Huvitavat mai Tehnikamaailmas

26.04.2023

Maikuises Tehnikamaailmas külastame äsjast New Yorgi autonäitust ja uurime, kas autol on rahvus? Sõidame Citroën C4 X-ga ja Ford Ranger Raptoriga. Äsja kinoekraanile jõudnud dokumentaalfilmist „Kurvilise tee legendid“ inspireerituna uurime, kuidas käis vanade ralli-Ladade uueks vuntsimine.

Motohooaeg on täie hooga käima läinud ning selle aasta esimestes sõiduproovides on Triumph Tiger 1200 ja Moto Guzzi V100 Mandello.

Testime koertele mõeldud GPS-träkkereid – kuidas oma lemmikul silma peal hoida. Teeme vahekokkuvõtted tänasest kuvarite turust,  ülevaate taskukalkulaatorite tõusust ja hääbumisest ning uurime, mida võiksime teada akudest.

Tõmbame joone alla Jaapani ebaõnnestunud reisilennuki projektile ning saame teada, kuidas Bajkongõri kosmodroom on omavahel Venemaa ja Kasahstani tülli ajanud. Uurime, milliste mootoritega liiguvad suured ookeanialused.

Intervjueerime võistlusradadele naasvat Ralf Aronit ja meenutame autoralli kunagist absoluutset tippu – B-rühma. Lisaks muidugi ohtralt uudiseid nii auto- kui tehnikamaailmast.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid