Huvitavat jaanuari Tehnikamaailmas

29.12.2023

Uue aasta avanumbri juhatab sisse kolme odava otsa elektriauto võrdlustest, kus osalejad on valitud samal ajal ka geograafilisest printsiibist lähtudes - esindatud on Euroopa ehk Saksamaa, Ameerika ehk USA ning Aasia ehk Hiina. Kus tehakse parimaid elektriautosid?

Jaanuaris tähistab oma 100. sünnipäeva USA autotööstuse nimekamaid tegijaid Chrysler - teeme ülevaate selja taha jäänud sajandist.  Meenutame ka selle sajandi esimese veerandi vast tähelepanuväärseimat grand tourerit - Mercedes-Benz SLR McLarenit. Saame teada, millal autod endale tänapäevase rooliratta said.

Teeme tutvust Toyota tulevikumudelitega ja selgitame, kas vesinikuautod tulevad või mitte. Sõidame elektrilise 5.seeria BMWga ja KGM Torresega, mis meie üllatuseks kannab siiski veel Ssangyong Torrese nime.

Testime moodsaid arvutiklaviatuure ja uurime, kuidas efektiivselt arvuteid jahutada. Teeme lahti OnePlusi uue lahtikäiva tahveltelefoni ja peame pidu uuest Sony kõlarist kostva muusika taustal. 

Otsime kosmosesügavusest suurimaid planeete. Loomulikult lisaks nii auto, elektroonika- kui muu tehnika uudiseid. Samuti ettevaade kohe-kohe algavasse uude autospordi hooaega.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid