Huvitavat septembri Tehnikamaailmas

31.08.2022

Septembrikuises Tehnikamaailmas ilmub iga-aastane sportautode test, mis sel korral on veidi erandlik, sest Knutstorpi ringrajal vilistavad rehve vaid elektriautod ning tavapärast mootorimüra seekord ei kuule.

Ootame peatselt algavat Tartu autonäitust. Teeme esmatutvust Berliinis kokku pandava Tesla Model Y-ga ja peatselt Soomes liinile mineva Mercedes-AMG GT-ga. Meenutame üht isemoodi Lanciat. Kaherattalistest teeme seekord sõitu GasGas ES700 ja MV Agusta Turismo sadulas.

Külastame üle mitme aasta taas aset leidnud Farnborough´ lennundusnäitust ja saame teada, mida endast kujutas ja mis sai ameeriklaste Apollo-programmiga konkureerinud NSV Liidu analoogsest plaanist.

Algava kooliaasta valguses vaatame, mida silmas pidada lapsele esimese telefoni ostmisel. Uurime, kas e-lugeril on tänases maailmas kohta ja teeme "proovisõidu" Sony uute kõrvaklappidega.

Saadame pensionile viimaste aastate ühe värvikaima F1-staari Sebastien Vetteli, tõmbame joone alla tänavusele elektrivormelite MM-sarjale ning teeme vahekokkuvõtte autoralli MM-sarja seisust, kus Ott Tänak tänu kahele järjestikusele rallivõidudel kõvasti oma tabeliseisu parandanud on.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid