Huvitavat novembri Tehnikamaailmas

31.10.2022

Novembri Tehnikamaailmas ilmub kauaoodatud talverehvide test  paneme kõrvuti 9 naast- ja 9 lamellrehvi ning katsetame nende kõrval, kuidas saavad meie oludes hakkama leebematesse oludesse mõeldud nn Kesk-Euroopa naastrehv ja aastaringne rehv.

Käime ära äsjasel Pariisi autonäitusel. Sõidame Renault Australi ning Mercedes-Benz GLC-ga. Läheme lähimasse autoajalukku ning teeme ülevaated Maserati Quattroportest ja Toyota Centuryst.

Veokilisas külastame tarbesõidukimessi IAA, teeme tutvust uue põneva kommunaaltehnikaga ja tõmbame joone alla aasta kaubiku ja aasta veoki konkurssidele.

Testime kergeid sülearvuteid ja otsime parimat arvutihiirt arvutimängurite tarbeks.

Saame teada, miks on tänapäeva reisilennukite tiibade tagaservas imelikud "hambad". Jätkame ülevaadet NSV Liidu Kuu-programmist ja teeme lähimat tutvust legendaarse komoselelaeva Sojuz sünnilooga.

Teeme vahekokkuvõtted autoralli MM-sarjast ning õnnitleme aegade noorimana maailmameistriks tulnud Kalle Rovanperä. Aga õnnitlusi jätkub ka Tõnis Kasemetsale, kes võitis USAs teise Eesti autosportlasena Põhja-Ameerikas professionaalse autospordisarja ning oma mullust esikohta F1-sarjas korranud Max Verstappenile. Tõmbame joone alla ka tänavusele kodusele autoralli meistrisarjale.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid