Huvitavat augusti Tehnikamaailmas

02.08.2021

Augustikuises Tehnikamaailmas võrdleme nelja elektriautot. Samuti sõidame uue Nissan Qashqaiga, ülivõimsa PSE-versiooni mudelivalikusse lisanud Peugeot 508 ning kahe V8-mootoriga uudismudeliga – enam kui 270 000 eurot maksva Bentley Bentayga ning „vaid“ veidi üle 100 000 euro maksva lahtise Lexus LC500-ga. Lisaks meenutame üht isemoodi mudelit BMW lähiajaloost.

Kaherattalistest viime proovisõidule uue KTM 890 Adventure R-i. Ja lõpuks teeme mõned ringid üherattaliste tasakaaluliikuritega.

Otsime suvekodusse sobivat 4G-ruutereid ja vaatame, millised on viimased uudised elektroonikaseadmete turul.

Et juulis käis järjepanu kosmoses koguni kaks miljardäri, vaatame, kuidas Richard Branson ja Jeff Bezos selleni jõudsid.

Saame teada, millised on ehitustehnoloogia tulevikusuunad. Meenutame prantsuse kirjanikku Jules Verne´i, kes oskas oma romaanides näha paljut, mida me tänapäeval iseenesest mõistetavaks peame.

Vaagime Vormel-2 roolis suuri tegusid tegeva Jüri Vipsi šansse kuninglikku F1-sarja murda ja nendime, et Ott Tänaku võimalused oma kahe aasta tagust MM-tiitlit korrata on pärast etappe Keenias ja Eestis paraku olematud. Ning et augustis tähistab Eesti auto-motosport oma 100. sünnipäeva, teeme tutvust kavas oleva juubeliprogrammiga.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid