Huvitavat aprilli Tehnikamaailmas

30.03.2021

Aprillikuises Tehnikamaailmas testime kodukontorisse sobivaid printereid ja kaht rasketesse oludesse mõeldud mobiiltelefoni – n-ö töömehe-telefoni.

Saame ülevaate tänavusest Euroopa aasta auto konkursist, ning et aasta autode kõrval valitakse teisigi aasta parimaid – näiteks traktoreid – siis on omal kohal ka selleteemaline rubriik.

Sõidame uue S-klassi Mercedesega, Volkswagen Tiguani, Citroën C4 ning Dacia Sanderoga. Meenutame mullu ajalooks saanud Austraalia autotööstuse uhkust Holdenit. Teeme kokkuvõtte mullusest tsikliaastast – kel läks hästi, kel mitte nii väga.

Nii nagu teisedki suuremad messid, pidi ka üks maailma suurimaid rahvusvahelisi meremesse SMM Hamburgis sel aastal „kuival“ olema ja korraldama ürituse digitaalselt. Lisaks kummutame teadusmüüte ning piilume... viskitootmise telgitagustesse!

Sõjaajaloo huvilised saab põhjaliku ülevaate legendaarsest pommituslennukist Junkers-87 Stuka. Arutleme ka tuumaelektrist ja sellega seotud riskidest.

Teeme vahekokkuvõtte põnevalt alanud autoralli- ja elektrivormelite hooajast ning meenutame Alfred Neubauerit, kes oli legendaarne Mercedese tiimipealik nii enne kui pärast II maailmasõda ning kelle juhtimisel saavutas Saksa autotootja hulganisti võite ja tiitleid.

Veokilisast leiab ülevaate Eesti mullusest tarbesõidukite turust, samuti saab lugeda Daimleri juubelirohkest aastast ning muidugi leiab ohtralt teemakohaseid uudiseid.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid