BMW testib taas hea maitse piire

10.09.2019
BMW Concept 4 Coupe. | BMW

BMW peamiseks uudismudeliks Frankfurti autonäitusel on Concept 4 Series Coupe, mille hiigelsuured "neerud" on juba meedias esile kutsunud vastakaid arvamusi.

Sarnast hiiglaslikku radiaatorivõret kasutas BMW ka maasturil X7.

Autotootja disainerite kinnitusel on eeskujuks siin olnud siiski klassikaline BMW 328 30ndatest aastatest, kuid tollel masinal olid radiaatorivõre triibud hoopis kitsamad.

BMW esindajate kinnitusel on uus kupee 85 protsendi ulatuses tootmisküps. Müügisalongidesse jõuab ta küll alles järgmisel aastal.

Tehniliselt põhineb kupee 3. seeria sedaanil, kuid omab sellest hoopis jõulisemat disaini. Ka peaks uus 4. seeria BMW olema senisest kallim ja luksuslikum.

Lisaks sellele, et ideeauto tutvustab 4. seeria kupee välimust, laenab disainist endale elemente ka plaanitav elektriauto BMW i4.

Auto interjööri hoitakse veel saladuses, selle avalikustamine seisab ees tõenäoliselt mõnel talvisel USA autonäitusel. Valmis kujul võiks 4. seeria kupee teha oma esimese etteaste näiteks Genfi autonäitusel.

Ka info auto jõuallika kohta on veel salajane, kuid tõenäoliselt peegeldab seeriamudeli mootorite valik otseselt BMW 3. seeria mootorite valikut.

Lisaks kupeele on tulekul ka uued M4, 4. seeria kabriolett ja 4. seeria Gran Coupe.

Sarnased artiklid