Autoralli MM-sarja ülekandeõigused omandas TV3 Grupp

18.12.2020
TV3 Sport

TV3 Grupp omandas järgnevaks neljaks aastaks autoralli MM-sarja eksklusiivsed ülekandeõigused. Eesti televaatajateni jõuavad TV3 Grupi kanalite TV3, TV6, TV3 Sport ja Go3 vahendusel kõik etapid.

Alates jaanuarist on TV3 ja TV6 vaatajate ees eestikeelsete kommentaaridega otseülekanded igalt MM-sarja rallilt, sealhulgas ka pühapäevaselt punktikatselt, mis on ülekannetest atraktiivseim. Lisaks jõuab 2021. aasta WRC-hooajast TV3 Sport kanalite vahendusel fännideni täiendavalt 60 tunni jagu otseülekandeid ning Rally Estonia täies ulatuses kõikides TV3 Grupi kanalites. Samuti näevad rallisõbrad iga võistluspäeva õhtul ülevaateid autoralli põnevamatest sündmustest nii rajalt kui ka raja kõrvalt.

TV3 spordiportaalist sport.tv3.ee saab ülevaate värskest ametlikust uudismaterjalist, päeva tipphetkedest, kiiruskatsete tulemustest, üldseisudest ja kõigest muust olulisest; boonuseks Ott Tänaku sõidu põhjalikum jälgimine, intervjuud rallikangelastega ning efektne videomaterjal. 

Esimesed otseülekanded jõuavad rallisõpradeni Monte Carlo rallilt 21.jaanuaril „Saint-Disdier à Corps“ kiiruskatselt, mis on ühtlasi 2021.aasta hooaja avakatse. 

Autoralli maailmameister selgub hiljemalt novembriks, kui sarja viimane ehk 12.etapp sõidetakse Jaapani teedel. Kokku näitab TV3 Grupp tuleval hooajal otsepildis üle 125 kiiruskatse.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid