ADDINOLiga Eesti motokrossi tippu

29.03.2023
Sisuturundus
Valitsev MX 1 klassi Eesti meister Gert Krestinov ja PMC Addinol Honda Racing Team.

1983. aastal sündinud Juss Laansoo, kes on olnud läbi aegade üks Eesti parimaid motokrossisõitjaid, jutustab oma sportlaskarjäärist, koostööst Honda ja ADDINOLiga ning lähituleviku plaanidest.

Kogu oma teadliku elu on mulle meeldinud sõita igasuguste masinatega. Kõige rohkem köitis mind aga motokrossi tsikkel ja tänu oma vanematele oli sain krossisõiduga algust teha juba lapsepõlves.

Minu võidusõitja karjäär oli väga sündmusterohke. Pingutasin kõvasti, et saada parimaks, aga lühidalt kokkuvõttes polnud ei minul ega mu tiimil piisavalt kogemusi ja teadmisi, et sirguda stabiilselt ilma vigade ja õnnetusteta maailma parimaks. Sellegipoolest olen saanud kihutada erinevate rataste ja autodega nii mitmeski riigis ja seda märkimisväärse osa oma elust.

Sportlaskarjääri lõpus avanes mulle võimalus hakata tegelema Eesti turul Honda mootorratastega. Arvestades meie kliimat ja rahvaarvu pole see olnud sugugi lihtne ülesanne. Võidusõit aga oli ja on siiani mul veres ning seetõttu hakkasime Honda tsiklite müügi kõrvalt pidama ka pisikest võidusõidutiimi. Meie teed ristusid ADDINOLiga ning pärast mõnda kohtumist ja harivat vestlust ADDINOLi tehnilise toega hakkasime oma tiimiga kasutama selle tootja määrdeaineid.

Koostöö ADDINOLiga on olnud hariv ja silmaringi avardav ning avanud meile ligipääsu määrdeainetööstuse südamesse. Oleme teinud laborikatseid erinevate õlidega ja saanud vastused igale meid vaevanud küsimusele. Alguses oli kindlasti küsimusi ja muresid rohkem, kuid nähes õlianalüüside tulemusi ning ADDINOLi õlidega töötanud mootoreid, võime öelda, et meie jaoks on toode ennast igati tõestanud. Müügitöös tuleb ikka ette üllatusi ja probleeme ning taolistel juhtudel on äärmiselt tähtis olla müüdavas tootes ja samuti tootja pakutavas tehnilises toes kindel. ADDINOLil on need asjad paigas nagu Hondalgi ja nii pole meil jäänud ükski kliendi ega enda mure lahendamata.

Oleme tänaseks kasutanud oma võidusõidumeeskonnaga ADDINOLi õlisid 6 aastat. Meie meeskonnas on sõitnud Honda tsiklite ja ADDINOLi määrdeainetega märkimisväärne osa Eesti motokrossi tippudest. 2022. aastal lõime käed Gert Krestinoviga ja selle koostöö tulemusena võitis Gert Eesti meistritiitli MX1 masinaklassis.

Ka tänavu jätkub meie koostöö Gerdiga, kes kaitseb oma MX1 klassi Eesti meistritiitlit ADDINOL Honda masinaga. See ei ole kindlasti lihtne ülesanne, kuid väljakutsed meile meeldivad ja tööd me ei karda. Loodame, et meie koostöö on pikk ja edukas ning saame kasvada koos Honda rataste müüginumbritega, tutvustades samal ajal klientidele ka ADDINOLi õlisid ja määrdeid.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid