Üheks heaks võimaluseks sisustada oma vaba aega on mängida erinevaid mänge. Selleks sobivad nii erinevad seltskonnamängud kui ka arvuti- või videomängud. Viimase kahe eeliseks on kindlasti see, et neid saab mängida ilma toast lahkumata.
Kui kaotate kurikaela tõttu oma installitud programmid, pole häda suur – jah mõned (kümned) tunnid kuluvad, kuid kõik taastub ja saabki „puhtam ja kuivem“ tunne. Aga kui lendu lähevad teile või teie firmale olulised andmed, millest koopiaid ei ole?
Kas oskate ette kujutada, et 100 aasta pärast on digiarheoloog väärikas ja nõutud amet. 22. sajandi uurija vaatab hardunult kujutisi, mis on taastatud kunagistelt infokandjatelt.
Kui kleidi õmblemine tundub keeruline, võta ette hoopis kaheosaline kleit. Siis jääb ära ülemise ja alumise osa ühendamine. Lendleva seelikuosa saad sättida vastavalt kummipaela pikkusele nii puusale kui ka pihale.
Me oleme harjunud arvutit ette kujutama kui suurt musta või halli kasti, mis laua all või laua peal suhiseb-vuhiseb. IBM Summiti loos (TM, 10/2018) kirjutasime superarvutist, mis tahab lausa kahe tenniseväljaku suurust pinda.