Volkswagen avas Viljandis Eestis järjekorras kuuenda müügi- ja teenindussalongi

15.03.2019

Volkswageni ametlik maaletooja Eestis SE Møller Baltic Import ja V Motors OÜ avasid sel neljapäeval pidulikult Viljandis Unistari Ärimajas (Tallinna mnt 86) uue Volkswageni müügi- ja teeninduskeskuse. Viljandi salong on Volkswageni kuues esindus Eestis.

„Volkswagen on Eestis üks armastatumaid automarke ning kuulub ka Viljandimaal viie populaarseima brändi hulka. Oleme kindlad, et esinduse avamine Viljandis ja V Motors OÜ pühendunud meeskond annavad meile võimaluse tugevdada oma positsiooni kohalikul autoturul ja Volkswageni juurde uusi kliente tuua,“ sõnas Justas Nekrošius, Volkswageni Baltikumi müügijuht.

„Esinduse sihiks on müüa käesoleva aasta jooksul ligi 150 sõiduautot ja 50 tarbesõidukit,“ kinnitas V Motors OÜ juht Priit Viira.

Uues esinduses on 390 m² suurune müügisalong, kus saab tutvuda nii sõiduautode kui tarbesõidukite valikuga. „Vastavatud salongis on ka esinduslik autode üleandmisruum, kus värske omanik saab oma uue sõidukiga põhjalikult tutvuda ning müügiesindaja abil vastused kõigile küsimustele – sellist kogemust pole seni pakkunud ükski Viljandimaa autoesindus,“ rääkis Priit Viira.

Uus esindus hakkab lisaks uutele sõidukitele pakkuma ka sõiduautode ja tarbesõidukite hooldus- ja garantiiremondi teenust üle 800 m² suuruses töökojas. „Esimese poole aasta jooksul teenindame ennekõike bensiini- ja diiselmootoriga sõidukeid. Alates 2019. aasta sügisest on Viljandi esindus valmis hooldama ka elektriautosid, vastavalt Volkswageni elektriautode strateegiale,“ lisas Priit Viira.

Vastavatud esinduses asub tööle üheksa inimest, aasta lõpus plaanib Volkswageni esindus Viljandisse veelgi töötajaid palgata.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid