Volkswagen avab Saaremaal oma esimese müügi- ja teenindussalongi

05.11.2019

Volkswageni ametlik maaletooja Eestis, SE Møller Baltic Import on sõlminud kokkuleppe ettevõttega ML Autoservice OÜ, et avada 2020. aasta kevadel Kuressaares uus Volkswageni müügi- ja teeninduskeskus.

Tegu saab olema järjekorras juba seitsmenda Volkswageni esindusega Eestis ning ajaloo esimese täisfunktsionaalse esindusega saarel.Volkswageni ametlik maaletooja Eestis, SE Møller Baltic Import on sõlminud kokkuleppe ettevõttega ML Autoservice OÜ, et avada 2020 kevadel Kuressaares uus Volkswageni müügi- ja teeninduskeskus. Tegu saab olema järjekorras juba seitsmenda Volkswageni esindusega Eestis ning ajaloo esimese täisfunktsionaalse esindusega saarel.

Volkswageni Baltikumi müügijuhi Merli Ainsaare sõnul on näha, et Saaremaal on uute sõidukite müük võrreldes eelmise aastaga taas kasvama hakanud.

„Saarel pole meil varasemalt esindust olnud, kuid hoiame regioonis uute autode registreerimise statistika põhjal 7. positsiooni. Kuna Saaremaal elab üle 31 000 inimese, neist enam kui 13 000 elab Kuressaares, siis näeme sealsel turul kasvupotentsiaali. Loodame Saaremaa müüki tervikuna kasvatada, sest täna lähevad paljud kohalikud mandrilt autot ostma. Nüüd viime kaubamärgi oma tarbijale lähemale,” lisas Ainsaar.

Uues esinduses saab olema 315 m² suurune müügisalong, mis saab hõlmama kogu Volkswageni mudelite valikut sõiduautodest tarbesõidukiteni. Lisaks alustab uue esinduse 650 m² suurusel teeninduspinnal tööd remonditöökoda sõiduautodele ja tarbesõidukitele koos varuosade lao ning autopesulaga. Esindus hakkab müüma ja teenindama ka elektriautosid.

ML Autoservice esindaja Maidu Lempu sõnul otsustati Volkswageni uude müügi- ja teeninduskeskusesse investeerida ligi pool miljonit eurot, sest tegu on usaldusväärse ja atraktiivse brändiga ning Saaremaal Volkswageni esindussalong seni puudus.

“Volkswagen on bränd, millesse ma ise usun ja aastad on näidanud, et ka kohalik turg tunneb huvi Volkswageni laia mudelivaliku vastu. Meil on olnud Hondaga väga hea aastatepikkune koostöö ning me jätkame Honda garantiiremondi ja hooldusega, kuid turg andis märku, et vajame muudatust. Peagi saame pakkuda Volkswageni omanikule kõiki vajalikke teenuseid alates uue sõiduki müügist kuni järelteeninduseni, et saarlasel oleks üks põhjus vähem mandrile minna,” kommenteeris Lempu.

Sarnased artiklid