United Motors avas Kohtla-Järvel kaasaegse müügi- ja teeninduskeskuse

28.08.2020

Eestis ametlikult Jeepi ja Alfa Romeo kaubamärke esindav United Motors avas kaasaegse müügi- ja teeninduskeskuse Kohtla-Järvel. Tartu ja Pärnu järel on see kolmas sel suvel uksed lahti teinud esindus. 

Ida-Virumaal on United Motors tegutsenud juba alates 2006. aastast, kuid varasemalt on  tegeletud BMW sõiduautode müügi ja teenindamisega. Nüüdsest saab müügisaalis tutvuda ka uute Jeepide ja Alfa Romeodega ning kaasaegses margiteeninduses lisaks BMWdele ka neid hooldada.

Jeepi uue esinduse avamist on idavirulased pikisilmi oodanud – see mark on siinkandis väga populaarne, kuid kuni juuli lõpuni asus brändiesindus Jõhvis. Nüüd on see toodud otse maakonna keskmesse.

Järveotsa tee müügisaalis saab korraga eksponeerida seitset autot, lisaks on väljas demoautod. Napilt kümme päeva avatud olnud uus keskus ning suur hooldusala on juba pälvinud klientide sooja vastuvõtu. United Motorsi Kohtla-Järve esinduse juhataja Marko Murula ütleb, et nii kiires tagasisides pole midagi juhuslikku: „United Motors on Kohtla-Järvel tegutsenud 2006. aastast alates. Enamus meie töötajaid on siin olnud sellest ajast või 2010. aastast, mil tegevust laiendasime. Suure kogemusega, koolitatud ja pühendunud müüjad ning meistrid on aastatega saanud klientidele justkui sõpradeks või isegi pereliikmeteks, sest mistahes mure puhul saab kiiresti abi. Kui kõne all on uue auto ostmine, tuleb klient ikka meile, ja vahetab pigem automarki kui müüjat. Jeepi on pikisilmi oodatud, sest see sobib kui valatult Virumaa võrratult mitmekesistesse oludesse ning Alfa on teadagi tõeliste autogurmaanide maiuspala.”

United Motorsi müügijuht Leino Luik peab tänavust suve ettevõttele igati kordaläinuks: „Oleme lühikese aja jooksul koostöös heade partneritega ja ka omal jõul avanud kolm Jeepi ja kaks Alfa Romeo esindust üle Eesti ja see on olnud õigustatud otsus – kliendid on meid leidnud, müük läheb ülesmäge.”

Luik rõõmustab, et lisaks BMW klientidele on uue teeninduskeskuse loetud päevadega üles leidnud ka senised Jeepi omanikud. „Jah, see on tõepoolest positiivne, sest parema sisustusega volitatud teenindust siinkandis ju ei olegi, ja teenindusse leiavad tee ka vanemate Jeepide omanikud. See omakorda tähendab, et meie koolitatud meistrid saavad oma oskusi sajaprotsendiliselt rakendada,” lisab Luik.

Kohtla-Järve esinduse juhataja Marko Murula sõnul saab põnevaimaks väljakutseks peagi müügile jõudvate Jeepi pistikuhübriidide tutvustamine:

„Regionaalsest eripärast tingituna on seni vaadatud ikka suuremate ja võimsamate maasturite poole ning Grand Cherokee oma 3liitrise 184 kW diiselmootoriga vastab ka kõige nõudlikuma ostja soovidele. Kuid Jeepi maasturite valik on palju laiem, siit peaks endale igaüks leidma sobiva sõiduvahendi, sest sellel brändil on üks omadus, mida paljudel muudel enam ei ole – olgu kuitahes moodne tehnoloogia ja suured ekraanid, üks on kindel: võimas nelikvedu oli, on ja jääb Jeepi DNAsse.”

Sarnased artiklid