Jeep jõudis Pärnusse

15.07.2020

Jeepi ametlik esindaja Eestis United Motors sõlmis Eurostautoga koostöölepingu müügi- ja teeninduskeskuse avamiseks Pärnus.

Täna Pärnus avatav Eurostauto esindus on järjekorras teine Jeepi müügi- ja teeninduskeskus Tallinnast väljas, esimene avati täpselt nädal aega varem, 8. juulil Tartus. United Motors loodab lähiajal võrgustikku veelgi laiendada.

„Klientide huvi Jeepi maasturite vastu on olnud suur, sest tegu on tõsiseltvõetavate maastikusuutlike sõidukitega ja seda olenemata nende suurusest – Jeepi mudelivaliku väikseim maastur Renegade on kujunemas teatud mõttes kultussõidukiks, sest kompaktsete maasturite segmendis ei ole konkurentidel paraku enam midagi vastu panna,“ rääkis United Motors AS-i juhatuse liige Jaanus Nieländer. „Jeep on leidnud viisi olla samaaegselt keskkonnasõbralik ja maastikuvõimekas, veel sel aastal ootame müügile kahte pistikuhübriidi, Renegade'i ja Compassi, mis loomulikult jõuavad kohe ka kõigi meie koostööpartnerite müügisalongidesse kõikjal Eestis,“ lisas Nieländer.

OÜ Eurostauto juhatuse liige Ahti Rebane juhtis tähelepanu, et Jeepi müügi- ja teeninduskeskus asub otse suvepealinna tuiksoonel: „Pärnus on suuremad autosalongid kogunenud täpselt Via Baltica trajektoorile, nii et oleme väga heas seltskonnas ja meist on keeruline mööda vaadata.“

„Eurostauto tiimil on väga pikk autoalane kogemus, alates 1994. aastast oleme müünud erinevaid brände, ja ehkki Jeep on meie jaoks uus mark, teame, mida ootab nõudlik klient, oskame hinnata kvaliteetset kliendisuhet ja arendame end selles osas pidevalt edasi,“ avas Rebane Eurostauto pika eduloo tagamaid.

United Motorsi müügijuht Leino Luik tunnistas, et Eurostauto koostööpartneriks valimine oli kaalutletud otsus: „Kui kliendid vahetavad pigem autotootjat – Eurostauto on müünud väga erinevaid marke – kui et hakkavad autot ostma ja hooldama kuskil mujal, ja lisaks Pärnumaale tullakse oma soovidega siia ka Viljandi-, Rapla-, Järva- ja Valgamaalt, siis on see selge märk heast tööst.“

„Täna ei osteta autot enam pelgalt hinna pärast, vaid vastavalt tegelikele vajadustele ning Eurostauto on aastatepikkuse tööga tõestanud, et nad suudavad olla usaldusväärsed partnerid teekonnal, millest auto ostmine moodustab vaid ühe osa,“ oli Luik veendunud heas partnerivalikus.

Jeepi Pärnu esinduses on kogu töötajaskond saanud tehasepoolse väljaõppe nii müügi kui teeninduse osas ja täiendõpe toimub pidevalt koos brändi arenemisega. Kui asjad laabuvad ootuspäraselt, valmib 2021. aasta esimeses pooles uus Jeepi maja, mis saab olema üks suuremaid ja moodsamaid Baltimaades. „Me tõesti loodame, et uuel aastal on põhjust suureks avamispeoks, Jeep automargina ei ole „ühe hiti ime“, vaid selle mudelivalik on täielik, pakkudes igale ostjale just õiget sõiduvahendit. Usun, et koostöös United Motorsiga saavutame hea tulemuse, nende näol on meil olemas väga tugev seljatagune,“ rõõmustab Eurostauto juhatuse liige Ahti Rebane 15. juulist algava koostöö üle.

Sarnased artiklid