Olerex avab sel aastal seitse uut teenindusjaama

29.01.2021
Enar Essenson (Olerex)

Kütusemüüja Olerex ehitab alanud aastal üle Eesti seitse täiesti uut teenindusjaama ning uuendab olemasolevaid, investeeringu kogumaksumus ulatub 10 miljoni euroni. Täna avas ettevõte Rakveres Põhjakeskuse vastas uue täisteenindusjaama. 

Käesoleval aastal valmivad Olerexil uued täisteenindusjaamad Tallinnas Linnu teel, Rakveres Põhjakeskuse lähedal, Otepää kesklinnas ja Ida-Virumaal Iisakus ning automaattankla Ikla piiripunkti lähedal. Lisaks käivad ettevalmistused kahe suure täisteenindusjaama ehituseks Tallinna ümbrusse. Möödunud suvel avas Olerex uue teenindusjaama Tartus, Kvissentalis ja oktoobri keskel Kilingi-Nõmmel.

Täna Rakvere Põhjakeskuse vahetus läheduses avatud Tõrremäe teenindusjaam on ehitatud Olerexi uue kontseptsiooni alusel – uues jaamas on olemas kõik teelolijale ja sõidukile vajalik: mootorikütused 95, 98, diislikütus, AdBlue, autogaas LPG, klaasipesuvedelik tankuris ja autopesula. Klientide kasutuses on kohvik, külm bufee, laia valikuga toidu- ja esmatarbepood ning avar puhkeala. Ligi 1,5 miljonit eurot maksnud jaama ehitas Harjumaa ehitusettevõte Tesron Ehitus. 

Olerexi müügivõrku kuulub tänaseks 99 täisteenindusjaama ning kiirtanklat üle Eesti.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid