Olerex avas Ikla piiripunkti lähedal automaatjaama

09.04.2021

Olerex avas käesoleval aastal oma kolmanda uue tankla, mis asub Eesti-Läti piiril Ikla piiripunkti vahetus läheduses.

„Peale möödunud aasta lõpus avatud Kilingi-Nõmme ja nüüd Ikla jaama oleme antud piiriäärses piirkonnas oma kohalolu oluliselt tugevdanud – varem oli see ala meie klientide jaoks katmata,“ märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller.

„Ikla jaam on kiireks tankimiseks nii sõidu- kui veoautodele, kaugsõiduautojuhtidele on see võimalus ka vahetult enne või pärast piiriületust Eesti pinnal puhata – ehitasime Iklasse eraldi suure, 16 veokit mahutava parkimisplatsi,“ tähendas Miller.

„Loodame, et Iklasse on põhjust tulla tankima ka lätlastel – eelmise aasta suvel maksis Eesti tanklates kütus vähem kui Lätis, talvisel perioodil oli aga olukord kahjuks vastupidine, edasine sõltub riigi aktsiisipoliitikast,“ tähendas Miller. 

Olerexi Ikla tanklas on müügil mootoribensiinid B95 ja B98, diislikütus ning kütuselisand AdBlue. Ikla jaama ehitus algas möödunud aasta hilissügisel. Peale ilmade paranemist on planeeritud veel jaama territooriumi täiendav asfalteerimine ja parkla joonimine.

Olerex ehitab sel aastal seitse uut tanklat üle Eesti. Lisaks jaanuaris Rakveres Põhjakeskuse vastas ja märtsi alguses Tallinnas Linnu teel avatud teenindusjaamale ning aprilli alguses valminud automaattanklale Ikla piiripunkti lähedal valmivad käesoleval aastal uued Olerexi täisteenindusjaamad Ida-Virumaal Iisakus, Sauel Tallinna Ringtee ääres ning Otepää kesklinnas. Lisaks käivad ettevalmistused veel ühe täisteenindusjaama ehituseks Tallinna ümbrusse. Uute jaamade investeeringu kogumaksumus ulatub käesoleval aastal kümne miljoni euroni. 

Sarnased artiklid