LaitseRallyParkis toimub 25. juulil 25+ vanuses autode kogunemine.

23.07.2020

Youngtimer Camp on 25 aastaste ja vanemate sõidukite kogunemine ja näitus, mis toimub LaitseRallyParkis juba neljandat korda. Näitusele on registreerunud hetkeseisul üle 250 auto, mida saavad kõik huvilised tulla kohapeale vaatama.

Lisaks näitusele toimub paarisrajal Time Attack sprindivõistlus, milles asuvad kiireimat ringiaega ja ühtlasi esikohta taga ajama kuni 25 Youngtimerit. Samuti on pealtvaatajaid vastu võtmas kaubatänav, kus väljas lisaks toitlustajatele ka vahvad käsitöötoodete pakkujad.

Youngtimer Camp näituseautode seast valib žürii välja ka neljas kategoorias Parima Youngtimeri, Oldtimeri, Tuuningu ja Aasta Üllataja. Rahvahääletuse tulemusena selgub Publiku Lemmik.

Youngtimer Camp 2020 avab väravad pealtvaatajale kell 11.30, Time Attack sprindivõistlus saab alguse kell 14.00, kogu päev kulmineerub autasustamisega, kell 17.00, mille raames antakse üle LaitseRallyParki enda ja toetajate poolt välja pandud auhinnad näituseautodele, seda koguni viies kategoorias ja lisaks premeeritakse sprindivõistluse kahe klassi esikolmikuid. Päeva juhib Raiko Ausmees.

Pilet pealtvaatajale on hinnaga 10 €, alla 12 aastased lapsed lubatakse sündmusele tasuta.

Youngtimer Camp 2020 ajal on LaitseRallyParkis avatud ka laste liikluslinnak ja kardirada, mis töötavad tavapärastel alustel.

Sarnased artiklid