Kuidas Wi-Fi leviala suurendada – lahendus on hea ruuter!

09.06.2023
Sisuturundus
Foto: K-Rauta

Kindlasti on paljudele tuttav olukord, kus ilma, paksude seinte tõttu või muul põhjusel on Wi-Fi leviala kehv, aga pooleli on põnev mäng, huvitav sari või tähtis tööasi. Selline olukord on äärmiselt ebameeldiv, aga lahendus on olemas – head Wi-Fi ruuterid!

Milliseid ruutereid olemas on?

Turul on erisuguseid ruutereid:

* 4G ja 5G ruuterid – Võimaldavad luua koju internetiühenduse ja Wi-Fi isegi siis, kui teenusepakkuja poolt internetikaablit majja ei tule. Mõlemad on kiired, kuid 5G ruuter võib mitukümmend korda kiirem olla, aga tavakasutajal pole see reeglina kõige olulisem.

* Kaasaskantavad ruuterid – Need on üldiselt SIM-kaardiga ruuterid. Väga mugav, kui armastate reisida või tahate kodukontori atmosfääri vahetada, või suvilasse interneti kaasa võtta.

* Statsionaarne ruuter - See Wi-Fi ruuter ühendatakse juhtmega seina ning loob koju juhtmevaba Wi-Fi võrgu, mida saab erinevates tubades mugavalt mobiilsete seadmetega kasutada

Klientide lemmikud

Muidugi on häid ruutereid turul palju, kuid inimestel on kujunenud oma lemmikud, mis on turul populaarsed ning kvaliteetsed ning siinkohal ongi paslik need üle vaadata.

Ruuter TP-Link Deco M4 | Foto: K-Rauta

Tegemist on äärmiselt kiire Wi-Fi ruuteriga, mis levib kõikjal kodus. Lisaks saab selle ruuteri ühendada koguni 100 seadmega! Nüüd võite unustada äkilise Wi-Fi kadumise ning olla kindel, et saate oma tegevusi katkestamatult jätkata. Kui teil on lapsed, siis võite rahulikud olla, sest TP-Link Deco M4-l on ka vanemlik kontroll, nii et saate alati kätt pulsil hoida ning kursis olla sellega, millega teie lapsed tegelevad. Võimalik on ka soetada mitu Deco 4 ruuterit ning need omavahel ühendada, et katta terve kodu stabiilse Wi-Figa.

Ruuter TP-Link Archer AX73 | Foto: K-Rauta

See uue põlvkonna Wi-Fi ruuter võimaldab teile kiirema interneti ning suurema võimsuse, mis võimaldab suisa 8K voogedastuse. Selle võimsa mudeli täiustatud tehnoloogia pakub teile suurt juhtmevaba võrgu leviala, nii et võite muretud olla. Selle ruuteriga saab ühendada enam kui 200 seadet, nii et kutsuge kasvõi terve teatritrupp külla. Seda on lihtne seadistada ja kasutada ning olemas on ka vanemlik kontroll.

Ruuter Asus RT-AX58U | Foto: K-Rauta

Ka selle tehnoloogiahiiu ruuterid on alati teie jaoks olemas. See mudel toob endaga kaasa veelgi enam kiirust kui eelmised mudelid, Wi-Fi levikuala on suurem ning ühendatud seadmete aku eluiga on paranenud! Asuse RT-AX58U eesmärk on pakkuda teile veelgi paremat võrgukogemust oma uue põlvkonna Wi-Fi kiirusega! Te saate toimetada kiirusel kuni 3000 Mbps ning seejuures energiat säästa! See ruuter pakub koguni 4x suuremat võrgu võimekust ning ka vanemlikku kontrolli!

Kuidas Wi-Fi levikuala suurendada?

Muidugi algab kõik heast ruuterist! Aga vaatame üle, millised on teie võimalused Wi-Fi levikuala suurendamiseks ning mis see endast kujutab:

* Paigutage ruuter ümber – uute ja võimsate ruuteriga Wi-Fi leviauke tekkida ei tohiks, kuid kui teil on paksud seinad ja laed, proovige ruuter näiteks kodu keskmesse paigutada, või kahekorruselise kodu puhul kõrgemale riiuli otsa või seina külge.

* Ruuteri Wi-Fi sagedus – vahel võib olla probleeme suuremates kortermajades signaali müraga, tehke test ning kasutage 5GHz funktsiooni, et kasutada vähemate segajatega Wi-Fi’t.

* Ühendage üleliigsed seadmed lahti – kui teil on ühendatud seadmed, mida hetkel ei vaja, proovige need lahti ühendada, see võib aidata.

Need on mõned lihtsamad nipid, kuidas lahendada probleeme Wi-Fi’ga. Kui need ei toimi, võtke julgelt ühendust tehnikuga, kes teid aitab.

Kui tunnete, et teie ruuter on teie vajaduste jaoks liiga nõrk, siis külastage K-rauta.ee-d! Sealses valikus on rohkelt võimekaid ruutereid, mis aitavad teil tehtud saada nii töö, kui kogeda oma lemmik mänge ja filme ilma takistuseta.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid