Kõik EMFi üritused nüüdsest Sportity äpi kaudu nutiseademetes

16.07.2020

Eeloleval nädalavahetusel toimub Eestis kolm motospordi suurvõistlust – Castrol EMV motokrossis Pärnus, Enduro GP Estonia Saaremaal ja ringraja tiitlivõistluste etapp auto24ringil. Võistluste efektiivsema informatsiooni levitamiseks hakkas EMF juba sellel nädalal kasutama Sportity appi, mis saadab kõikidele pidevalt võistluste kohta tekkivat uut informatsiooni.

Sportity äpi puhul on tegemist nn virtuaalse teadetetahvliga, kuhu saab panna nii võistluste juhendid, protokollid, lingid tulemustele, otsused vms informatsiooni ning info uueneb niipea, kui uut infot avaldatakse ehk siis juhul, kui uus fail konkreetse võistluse alla üles laaditakse, saadetakse kõikidele Sportity äpi kasutajatele, kes on mainitud üritusele sisse loginud, automaatne teavitus, et uus värske info on saadaval.

“Tegemist on väga hea töövahendiga võistluse korraldajale ja föderatsioonile, kuna alati on probleeme, kui ajakava muutub või on tehtud teisi operatiivseid otsuseid ning kõik sportlased ja pealtvaatajad ei pruugi kommentaatorit kuulda või infotahvlit jälgida. Sportity puhul tuleb aga teavitus sekundi murdsosa vältel kõikide nutiseadmetesse ja probleem lahendatud!” selgitas uue äpi kasutuselevõttu EMFi peasekretär Rauno Kais. “Saame esimesed tuleristsed sellel viikendil kolme võistlusega, kes hetkel juba keskkonnas usinalt toimetavad ja infot sisestavad ning loodetavasti saame ka kohe palju tagasisidet, et tulevikus meie kogukonnal äpist veelgi enam kasu oleks.”

Konkreetse võistluse jälgimiseks tuleb Sportity app alla laadida ning vastava võistluse salasõna sisestada. Selle leiab EMFi kodulehe avalehelt või iga võistluse alamlehelt.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid