Inchcape Motors avas Fordi esinduse

26.04.2024

Inchcape Motors avas Peetris Läike teel oma esimese Fordi esinduse, mis hõlmab müügisaali ja järelteenindust. Lisaks avatakse teises kvartalis Tartus müügisaal ja teenindus ning 2025. aastal on Tallinna oodata täiesti uut Fordi esindust, mis rajatakse Laagrisse.

Inchcape Motorsi Fordi ärijuhi Sten Esna sõnul on Fordi selle aasta märksõna elekter. „Aasta lõpus näeme tänavapildis esimesi elektri-Explorereid ja saame jagada infot täiselektrilise Puma kohta. Ka tarbesõidukite poolel laiendab Ford enda elektriautoparki, Eestisse jõuavad täiselektriline Transit ja Tourneo Custom ning suurendatud sõiduulatusega E-Transit. Kindlasti võiks laineid lüüa PHEV- ja AWD-versioon Transit Connectist. Ford jätkab sportlike tarbeautode MS-RT erimudelite valmistamist ja meie valikus on MS-RT paketiga Ford Transit Custom.“

“Täna on Fordi sõiduautode nimekirjas Focus, Puma, Kuga, Explorer, Bronco, Mustang ja täiselektriline Mustang Mach-E. Kindlasti ei saa ära unustada ka Rangerit, seda autot on mitme varustusastmega ja ka Raptor versioonis. Tarbesõidukite poole pealt on Fordi valik lai ja see on kindlasti Fordi tugevus. Meil on väikekaubikust Transit Courier kuni suure Transiti erinevate versioonideni ning nende seas ka raamautod,“ räägib Esna.

Fordi turuosa on hetkel Eestis M1 sõiduautode osas 1% juures ja koos tarbesõidukite müüginumbritega on see veidi üle 2%. Kui võrrelda seda naaberriikide ja kogu Euroopaga, siis siin nähakse Sten Esna sõnul korralikku kasvuvõimalust. Inchcape Motorsi strateegiline eesmärk on olla tugev partner ja seda kinnitab ülemaailmne koostöö rohkem kui 50 erineva sõidukibrändiga.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid