Huvitavat detsembri Tehnikamaailmas

30.11.2021

Selle aasta viimases Tehnikamaailmas kõrvutame nelja elektrilist pereautot - joonel on Hyundai Ioniq 5, Ford Mustag Mach-E, Škoda Enyaq ja Volkswagen ID.4. Teeme esmatutvust uue Honda HR-V, Mustang Mach-E GT ja Volkswagen Multivan T7-ga. Meenutame üht autoajaloo suurmeest William Duranti, kes "tegi" omal ajal nii GMi kui Chevrolet´ ning üht läbi aegade legendaarseimat Mercedes-Benzi mudelit.

Saame teada, kas keskmise hinnaga mobiiltelefoni ostes jääb tippmudelitega võrreldes paljust ilma ning ehitame vanast kasutult seisma jäänud telefonist endale valvekaamera.

Käime ära Hawaii saartel ja meenutame kaheksa aastakümne tagust Pearl Harbori lahingut. Et maailm jätkab võtlust koroonaviirusega, on omal kohal pilguheit viiruste maailma - mida need pisikesed pahalased endast üldse kujutavad?

Õnnitleme Sebastien Ogieri järjekordse autoralli MM-tiitli puhul ja tõmbame joone alla tänavusele sportautode MM-sarjale. Uurime, millised sihid on noorel Eesti vormelisõitjal Paul Aronil ja millistes sarjades lisaks F1-le saame lähiaastatel näha McLareni logo.

Ja kuniks pole veel teada, kes saab seekord Eesti aasta autoks, on ka Sul võimalik ennustada, kes nopib seekord Eesti hinnatuima autoauhinna - vaata tehnikamaailm.ee avaküljelt.

Loomulikult leiad detsembrinumbrise kohaselt aasta viimasest Tehnikamaailmas ka 2021. aasta sisukorra.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid