Maailmas olid kõige edukamad sammujad Hong Kongi elanikud, kes tegid päevas keskmiselt 10 340 sammu, teise ja kolmanda koha said Hispaania ja Iirimaa. Kõige laisemad sammujad elavad Indoneesias, nemad tegid keskeltläbi 5375 sammu päevas.
Jooksmisele (+65% kasvu võrreldes eelmise aastaga) ja HIIT treeningule (+56%) järgnesid populaarsuse kasvu poolest Pilates 42 protsendiga, elektrirattaga sõitmine 38 ning sisetingimustes kaljuronimine 31 protsendiga. Lisaks treeningharjumuste muutumisele aitas Garmin Connect koguda rahvusvaheliselt ka olulisi andmeid magamise, treeningule minemise valmiduse ning stressitaseme kohta.
- Keskmine Body Battery™ tase: 71. Garmini kasutajatel on kõige rohkem energiat teisipäeviti, kõige vähem laupäeviti. Kõrgeim keskmine Body Battery skoor on Hollandis, madalaim aga Jaapanis. Eestis on tase täpselt keskmine ehk skooriga 71.
- Keskmine unehinne: 71. Kõige kvaliteetsemat und naudivad hollandlased, kõige madalama uneskoori teenisid Indoneesia kasutajad.
- Keskmine stressihinne: 30. Esmaspäevad on nädala kõige stressivabamad päevad, kuid laupäevadel on stressitasemed kõrgeimad. Sel aastal saavutasid kõrgeima stressitaseme Malaisia elanikud, kõige stressivabamalt elasid Lõuna-Korea kasutajad. Eesti inimeste stressiskoor jäi maailma mõistes keskele.
Meie regiooni ehk põhjapoolkera riikide jaoks sõltub liikumistreeningu intensiivsus kõige rohkem aastaaegadest. Näiteks oktoobrist detsembrini treenitakse liikudes vähem, uuel aastal intensiivistub treenimine uue hooga ning kõige aktiivsemad liikumiskuud on suvel ehk juunist septembrini, kui populaarsuse tipu saavutavad jooksmine, orienteerumine, jalgrattasõit, matkamine ning paljud muud välised tegevused, mida meie laiuskraadidel on kõige parem teha just suvel. Keskmiselt on Garmini kasutajad on tegelikust vanusest 2,48 aastat nooremad.
Garmini uusimad nutikellad nagu näiteks Venu 3 (pildil) ja Fēnix 8 – on varustatud populaarsete tervise- ja fitnessifunktsioonidega, mis aitavad jälgida treeninguid võistlusteks valmistumisel, isiklike eesmärkide või ka üleüldiselt tervisenäitajate monitoorimiseks.