Amserv avas Baltimaade kaasaegseima ning suurima keretööde- ja hoolduskeskuse

11.01.2023
Raul Mee

Tallinna külje all Peetris, endises Toyota Gazoo Racing rallikeskuses Peetris avati uus Amserv Peetri keretööde- ja hoolduskeskus.

“Uue esinduse eesmärk on pakkuda autoomanikele uusi kiireid ja kvaliteetseid teenuseid, mida me Amserv Järve esinduses praegu eri põhjustel pakkuda ei saa,” ütles Amservi tegevjuht Rene Varek ja lisas, et turul on nõudlus kiirteeninduse ja -remondi järgi suur, kuid teenusepakkujate kvaliteet on ebaühtlane. “Amservi Peetri esinduse kiirteenindus tähendab seda, et ühe autoga töötab korraga kaks tehnikut, kes vastavalt hooldusprogrammile viivad läbi kõik standardtööd ning kokku võtab see aega poole vähem kui tavapärase töökorralduse puhul.” 

Lisaks Express Service teenusele pakutakse Amserv Peetris ka keretööde nutikat kiirremonti (Smart Repair), mille käigus korrigeeritakse autol väiksemad tiiva ja stange kraapimised ning seda kõike tunni-pooleteise jooksul. Samuti vahetatakse autol rehvid 30 minutiga ning uue teenusena Amservi teenuste paketis saavad kõik autoomanikud proovida ööpäevaringset automaatpesu. 

Vareki sõnul on kiirteenindus mõeldud ennekõike suurtele äriklientidele, nagu takso- ja autorendifirmad ja sõidujagamisteenust pakkuvad ettevõtted, kelle jaoks on ülioluline autod teedel ja kasutuses hoida. Sellest hoolimata oodatakse teenindusse ka kohaliku piirkonna erakliente. 

“Uut esindust ja töökoda planeerisime ka kahjukäsitluse töid silmas pidades,” sõnas Amservi juht. “Oleme sinna loonud sobivad ruumid koos vajaliku tehnikaga, et pakkuda mugavat, kiiret ja kvaliteetset kahjukäsitlust. Samuti töötab seal eraldi tiim, kes keskendub just kahjukäsitlus- ja  kerevärvitöödele.” 

“Amservi kasv ja laienemine - nii ruutmeetritelt kui ka teenustelt - on plaanis olnud juba pikemalt. Toyota Gazoo Racingu ruumide vabanemine andis meile võimaluse suhteliselt kiiresti sisse kolida ja juba vajaliku taristuga hoone meile veelgi sobivamaks muuta.” Varek lisas, et kui Järve esinduse järelteenindust on 12 kuuga külastanud kokku ca 40 tuhat klienti, kellest 3,3 tuhat keretöödega seotult ning 8,5 tuhat korralise hoolduse tõttu, siis Peetri hoolduskeskuse eesmärk on enam kui kahekordistada Amservi Harjumaa esinduste keretööde aastamahtu ning kasvatada ekspressteenusega hoolduste mahtu veerandi võrra. 

Värskelt avatud hoolduskeskus on esimene Toyota esindus Baltikumis, mille sise- ja väliskujunduses on kasutatud Toyota uuenenud brändipõhimõtteid ja sümboolikat.

Sarnased artiklid