Kuidas valida lapsele elektrilist liikurit?

25.08.2020
Sisuturundus

Tasakaaluliikurite hind varieerub 100 – 400 euro vahel, kuid liikuri hind ei oma alati tugevat sidet selle omadustega. Võimsuse ja kiiruse indikaatorid on ekraanil vaid numbrid – veebipoed pakuvad ka meile tundmatuid mudeleid, heade näitajate ning soodsama hinnaga. Tasakaaluliikureid võite sirvida siin.

Elektrilised tõukerattad

See tore meelelahutusseade on üks parimaid viise, mis aitab lastel õues olekut nautida ning sotsiaalseid oskusi arendada. Nagu ka tasakaaluliikurid – tõukerattal võib sõita alates 8 eluaastast. Erinevad mudelid sobivad erinevate kaalukategooriatega. Peate arvestama seadmega, mis on piisavalt suur, kuid mitte väga suur, sest elektrilised tõukerattad, mis mahutavad suuremat raskust, on ise samuti raskemad. See pole moment, kus mõelda, et oleks õige hankida kohe suurema kandevõimega liikur, sest laps ju kasvab – mõelge esialgu, kas laps saab selle tõukekaga hakkama? Seda peab ju teatud hetkedel tõstma ning kokku voltima - kokkupandavad tõukerattad on suured ruumisäästjad, lisaks saate neid hõlpsalt ka transportida, võimaldades lapsel nendel sõitu igal pool nautida. Lapse turvalisuse mõttes on targem alustada tõukerattaga, mis ei ületa 15 km/h – see on optimaalne kiirus sõiduga harjumiseks ning hoiab ka lapsevanema närve.

Elektrilised tõukerattaid on kahte vormi: seisev ja istuv. Seisev tõukeratas on parem variant lapsele, kellel on üleminekuperiood manuaalselt tõukerattalt elektrilisele. Samas tõukeratas, millel on võimalik istuda, omab sageli suuremaid rattaid, mis pakuvad rohkem kontrolli tasakaalu üle. Mõnel mudelil on olemas ka reguleeritavad käepidemed, mida saab vastavalt lapse muutuvale pikkusele reguleerida. Sobiva variandi võite leida siit.

Enne kui suundute oma lapsele elektrilist liikurit ostma, uurige mitut erinevat varianti ning vaadake turul olevaid mudeleid. Tähelepanu võiks pöörata ka teiste klientide tagasisidele ning hinnangutele - nende abil saate teha läbimõeldud otsuse. Kordame veelkord, et laps peab kandma kiivrit ja muid kaitsevahendeid, et vältida ohtlikku situatsiooni.

Sarnased artiklid