Kaks tõeliselt soodsat telerit - LG 32LK500B ja Philips 24PFT4022

05.03.2019
Sisuturundus
Tootja

Tutvustame kahte väga hea hinnaga telerit - LG 32LK500B ja Philips 24PFT4022, mõlemad on oma hinna eest eeskujulik valik. LG teler on suurem, Philips jälle teravama pildiga ja sobib ka väiksemasse ruumi.

Kui te ei soovi ainult lootma jääda telekanalite pakutavale, siis mõlema telekaga on võimalik ühendada arvuti ja mitmeid erinevaid seadmeid, mille abil teleriekraanilt just endale meeldivaid saateid-sarju vaadata.

 

LG 32LK500B - 32" teler sobib igasse elutuppa

Tutvuge LG teleriga Kaup24 e-poes.

LG soovib pakkuda  teleriga 32LK500B suurt ekraanimõõtu väga soodsa hinna eest. Ekraani diagonaaliks on 32 tolli ehk ca 80 cm ja resolutsiooniks keskmisest madalam 1366 x 768. Madala hinna puhul on FullHD puudumine arusaadav kompromiss.

Telerisse on sisse ehitatud tüünerid, mis edastavad ka Eesti vabalevi kanalite kõrglahutusega pilti ja seda ilma digiboksi ostmata. Märksõnadeks siinkohal HD ja DVB-T2.

Loomulikult on teleril HDMI sisend erinevate taevakanalite vastuvõtmiseks, juhul kui digiboks on juba olemas. Samuti saab selle teleriga ühendada erinevaid väliseid seadmeid nagu mängukonsooli, videokassettmakki (ohoo!), USB-pulka või DVD-mängijat.

Vastavalt sellele, kas vaatate muusikat, sporti, hoopis mängid põnevat strateegiamängu, pakub LG 32LK500B valikut saamaks kätte ka parim helikvaliteet lisaks ekraanil toimuvale.

Energiasäästu režiimis on võimalik ekraani heledust reguleerida või see täielikult välja lülitada, et muude toimetuste kõrvale saatest ainult audioülekannet kuulata.

Kui soovite, et teler end ise teatud ajal sisse või välja lülitab, on ka need võimalused olemas.

LG teleri mõõtudeks ilma aluseta on 72.8 x 43.6 x 6.8 cm. Selle võib paigutada lauale, sektsiooni riiulile ning soovi korral ka seinale. Tõsi, alus ja seinakinniti tuleb eraldi juurde osta.

 

Philips 24PFT4022 - 24" teler sobib väiksematesse ruumidesse

Tutvu teleriga lähemalt Kaup24 e-poes.

Selle seeria televiisorite puhul toob Philips ise esile kompaksust ja minimalistlikku disaini. Väikesele ekraanile vaatamata pakub 24PFT4022 suurepärast pildikvaliteeti ja just seal, kus sina seda soovid. Väiksus ja kergus annab telekale eelise selle ümberpaigutamiseks, talvel toas, aga sumedal suveõhtul saad hoopis väligrilli alal mõnele spordisündmusele kaasa elada.

Vaatamiselamuse saamiseks ei piisa ainult suurest ekraanist, ka teleka pilt peab olema terav ning seda tõestab Philips 24PFT4022 oma diagonaaliga 24 tolli (61cm). 

Vaatamata ekraani väiksusele on sel ometi resolutsioon 1920 x 1080 ja märge FullHD. 

Kuigi Philips ise soovitab teleri ja vaatamiskoha vahele jätta diagonaalist kolm korda suurem kaugus, siis kõrge FullHD resolutsioon võimaldab pildist hea elamuse saada ka lähemal istudes.

Telekal on võimalus kasutada Smart TV USB salvestust. Kuna kasutusel on Android tarkvara, siis erinevate rakenduste kaudu on võimalik endale ise kokku panna programm harivatest Youtube’i kanalitest või saada ligipääs netis olevatele erinevatele mängu - ja filmikogudele.

Easylinki funktsioon annab mugavalt võimaluse üheainsa juhtimispuldiga siduda ja juhtida suuremat osa telekaga ühenduvatest väliste seadete funktsioonidest: DVD-mängija, Blu-Ray-mängija, digiboksi või kodukinosüsteem. Samuti on võimalik ühendada selle televiisoriga lihtsalt USB-pulka, jagamaks reisipilte või lemmikmuusikat.

Heli saab samuti erinevate audiovalikutega paremaks timmida vastavalt vaadatavale programmile. Kui soovite ikkagi teleris kuuldava kõikidest nootidest viimast võtta, siis kõige lihtsam on seda teha ostes juurde eraldi võimendi või kodukinokomplekt.

Philips 24PFT4022 mõõdud on 56,2 x 34 x 11,8cm  ja kaal 3,2 kg.

Ka seda telerit saab kinnitada seinale, aga siis tuleb vastav kinniti eraldi juurde osta.

 

Ostusoovitus
 

Kui teler läheb suuremasse tuppa, tasub eelistada neist kahest LG mudelit 32LK500B. Kompaktne ja üliterava pildiga Philips 24PFT4022 sobib aga vaatamiseks ka väikeses ruumis ning inimesele, kes on huvitatud telesaadete salvestamisest ja järelvaatamisest Smart TV-ga.

Kaup24.ee - telerid ja koduelektroonika alati hea hinnaga!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid